Доставка
Вкажіть адресу доставки
Фільтри
Спочатку популярніСпочатку акційніЗа рейтингомВід А до ЯВід Я до АСпочатку дешевшіСпочатку дорожчі

Вино з рейтингом Vivino

Вино з рейтингом Vivino – онлайн-супермаркет «Сільпо»

Де придбати вино з рейтингом Vivino?

Vivino – найпопулярніший сервіс для оцінки вина. Людина, яка скуштувала вино, може залишити відгук на веб-сайті або в мобільному застосунку про це вино. Натомість інша людина може використати сканер вина Vivino, щоб прочитати інформацію про вино: з чим воно поєднується, який його смаковий профіль, а також прочитати відгуки про вино. Відгуки залишають не лише експерти, а й звичайні люди, які куштували вино. Вівіно – це дуже корисний інструмент, якщо ви не знаєте, яке вино купити. З рейтингом Vivino вибирати набагато простіше. Просто ознайомтеся з рейтингом і вибирайте те вино, яке підходить вам по смаку, за ціною та за відгуками.

До слова, завдяки тому, що вина оцінюють звичайні люди, відповідно є оцінка для майже всього асортименту вин у світі. А також там дуже швидко з'являються нові вина, тому ви зможете знайти дуже багато вин з різних країн, в тому числі й українські з рейтингом Vivino.

В Україні є лише один офіційний партнер Vivino – це мережа супермаркетів «Сільпо». Тож якщо ви шукаєте вина з оцінкою Vivino, заходьте в наші супермаркети та шукайте на поличках вина з спеціальними цінниками або шукайте спеціальні стенди в наших магазинах.

В онлайн-супермаркеті «Сільпо» або в нашому мобільному застосунку ви також можете придбати вина з рейтингом Vivino. Для цього заходьте на наш сайт, щоб побачити всі вина, або заходьте в потрібну категорію вин, наприклад, червоні винаігристі винашампанськебілі винарожеві вина тощо, і скористайтеся нашим фільтром вин відповідно до оцінки вина на сайті чи в застосунку Вівіно. Після цього складайте потрібні вина у кошик та вибирайте спосіб доставки. До слова, вина з оцінкою Вівіно можна замовити як з доставкою додому, так і скориставшись самовивозом з найближчого супермаркету.

Якщо ж у вашому місті чи селі немає супермаркетів «Сільпо», а ви хочете замовити ці чудові вина, вибирайте доставку Новою Поштою. Ми гарно упакуємо ваше замовлення та відправимо на вказане відділення Нової Пошти.

Як вибрати вино з рейтингу Vivino

Vivino має п'ятибальний рейтинг. 

Але є одна особливість: вина які мають оцінку 4,5 і вище – це вина надзвичайно добрі, ексклюзивні вина. Такі вина з оцінкою 4,5-5 можна навіть назвати винятковими. В асортименті «Сільпо» є вина з оцінкою 4,5-5 зірочок, на які ми регулярно маємо знижки.

Вина Vivino з оцінкою 4-4,4 – це чудові вина, які також вважаються високоякісними. Зазвичай вина з такою оцінкою чудово відповідають і навіть перевищують очікування щодо ціни. Такі вина можна ставити на святковий стіл або подарувати поціновувачам вина.

Вина з оцінкою 3,5-3,9 від Вівіно – це добротні вина, які підійдуть для щоденного споживання. Вони смачні, мають приємну ціну, але не можна сказати, що вони ексклюзивні або особливі. Проте такі вина абсолютно добрі та смачні.

Якщо ви вагаєтеся, чи варто купувати те чи інше вино, зайдіть у застосунок або на сайт Vivino, проскануйте етикетку вина або знайдіть те вино, яке ви хочете купити, і прочитайте відгуки людей, які куштували це вино. Ми впевнені, що ви знайдете щось для себе.

Вина з рейтингом 3,2-3,4 – це звичайні вина з приємною вартістю. Вони відповідають всім вимогам щодо якості і є досить хорошими, щоб їх пити до вечері чи обіду.

Тож якщо ви не визначилися, яке вино хочете придбати на святковий стіл, або ж якщо ви в пошуках нових смаків чи експериментуєте з винами, рекомендуємо заглянути на наш веб-сайт та вибрати з усього списку. А в нас досить великий асортимент вин з рейтингом, адже ми є ексклюзивним офіційним партнером Vivino.

Вам не доведеться вишукувати вино самостійно на поличках супермаркету та сканувати кожне вино. Скористайтеся нашим каталогом вин з рейтингом Vivino та виберіть те, що вам сподобається, за лічені хвилини.

telegram botviber botfacebook bot