• Просте рішення #1
  Шоперитися з шопером


  Маєте свій шопер чи багаторазову торбинку? Беріть із собою в «Сільпо»! Так просто ходити на шопінг зі своїм шопером чи торбинкою, які легко складаються і можуть вміститися в кишені.

 • Просте рішення #2
  Не забувати шопер


  Але якщо ваша торбинка залишилася вдома, ви легко знайдете, чим її замінити в наших супермаркетах. Ми пропонуємо широкий вибір багаторазових паковань: шопери, мішечки, сіточки, торбинки-трансформери.

  Детальніше
 • Просте рішення #3
  З біорозкладним пакетом — просто


  Ви також можете придбати біорозкладні пакети вартістю 1,50 грн, щоб скласти в них вагову продукцію. Ці пакети не шкодять природі, адже виготовлені з кукурудзяного крохмалю, що розкладається.

 • Просте рішення #4
  Страву в свою тару — легко


  Маєте свій улюблений ланч-бокс чи чашку? Беріть з собою! Спакуємо випічку, кулінарію, кондитерку та іншу смакоту у вашу тару, а каву приготуємо у вашу чашку. Кажуть, так смачніше, але краще перевірити…

 • Просте рішення #5
  Ланч просто в ланч-бокс


  Візьміть свою чисту тару: ланч-бокс чи, може, навіть каструлю з собою;) Під час замовлення смачненького повідомте співробітника, що хочете спакувати у свою тару, та передайте ємність. Так просто!

 • Просте рішення #6
  Стікер одразу на овочі та фрукти


  Зважуйте всі фрукти або овочі, а наліпочку клейте на одного або на руку чи на мішечок. А на касі просто надайте штрих-код касиру для сканування;)

 • Просте рішення #7
  Вибирати екопаковання


  Якщо ваша торбинка залишилася вдома разом з вами, ви завжди можете замовити доставку продуктів в екодружньому пакованні. Під час оформлення замовлення виберіть позначку «екопаковання» – і ваші продукти буде спаковано на ваш вибір в багаторазові торбинки, компостні або паперові пакети чи екобокс.

 • Просте рішення #8
  Здавайте батарейки


  Підкидайте батарейки в спеціальні контейнери в «Сільпо», а ми їх підкинемо на переробку. Кожен Гість може здати до 50 штук портативних батарейок чи акумуляторів за один візит.

  Детальніше
 • Просте рішення #9
  Сортуйте на станціях Silpo Recycling


  Сортуйте та приносьте вторсировину на наші станції #SilpoRecycling у Києві, Львові та Запоріжжі. Приймаємо пластик, папір та метал, які відправляться на переробку.

  Детальніше
 • Просте рішення #10
  Сортуйте в магазинах


  Приймаємо сортоване сміття у спеціальних баках у кожному магазині мережі. Ви можете розподілити метал, папір, скло, пластик, які будуть відправлені на переробку.

  Детальніше