• Без чеків планеті легше


  Чеки виготовляють із термопаперу, який містить бісфенол-А — саме він під час нагрівання чорніє, так на чеку з'являється текст. Але через бісфенол чеки не перероблюються. Щодня «Сільпо» друкує 850–950 тисяч чеків, на рік їх збирається близько 300 мільйонів. Ми хочемо це змінити, тому пропонуємо вам відмовитися від паперових чеків, які, до речі, більшість Гостей наших магазинів лишають на касах.

 • Альтернатива — електронний чек


  Електронний чек — це той самий чек, тобто документ, що підтверджує придбання будь-якого товару. Він має ту саму юридичну силу, проте не містить бісфенолу і паперу.

 • Як отримати е-чек?


  Ви можете отримати е-чек на телефон. Для цього оновіть ваш додаток, виберіть розділ «В магазині», де можна обрати «Сільпо» з цією послугою, і увімкніть функцію «Не друкувати чек» на екрані з QR-кодом. Тепер замість паперових чеків на касах ви зможете за посиланням у мобільному додатку «Сільпо» отримати електронний фіскальний чек.

 • Де скористатися пропозицією?


  Нині ми тестуємо проєкт щодо електронних чеків у мобільному додатку «Сільпо». Це екологічна альтернатива, яка допоможе нам відмовитися від паперових чеків. Сьогодні функція е-чеків доступна вже у 165 магазинах, і зовсім скоро ми чекаємо на неї у всіх-всіх «Сільпо». Щойно це станеться, ви отримаєте відповідне повідомлення. А поки — мапа з магазинами, в яких ця функція вже діє.

Супермаркети, де можна отримати е-чек

Списком
На мапі
Пошук