silpo.ua

Коктейль «Хрещений батько»


Якщо у вас вдома немає шейкера, стрейнера та іншого барного інвентарю з іноземною назвою, це ще не привід відмовитися від приготування коктейлів. Особливо коктейлів категорії duo.

Всі duo складаються з двох міцних інгредієнтів: несолодкого (джин, віскі, ром, бренді) і солодкого (лікер). Готуються вони звичайним змішуванням, подаються в келиху «олд-фешнд», він же «тумблер», він же «рокс».

Коктейлі категорії duo, як писав коктейльний історик Гез Ріган у своїй книзі The Joy of Mixology, краще за всіх підходять для експериментів — їх рецепт ви завжди можете легко відтюнінгувати на свій смак.

Наприклад, в коктейлі «Хрещений батько» (Godfather) дефолтна пропорція інгредієнтів: 2 частини скотчу (в нашому випадку — Glen Moray Single Malt) на 1 частину амарето (Amaretto Lazzaroni 1851).

Але якщо ви захочете зробити коктейль сухішим і замість двох частин скотчу додасте чотири — вас ніхто не засудить. Більш того — ви навіть можете змінювати базовий алкоголь. Візьмете замість скотчу горілку — вийде коктейль «Хрещена мати» (Godmother). Бурбон — Godfather II. Ірландський віскі — Irish Godfather. Є лише одна непорушна умова — заздалегідь готуйте лід.УВАГА: Контент включає інформаційні матеріали про якості та характеристики пива.
Лише для повнолітніх (18+).

надмірне споживання алкоголю шкідливе для вашого здоров'я