silpo.ua

Дегустація джинів


Після квітневих випусків наших відео бліцдегустацій міцного алкоголю з нормальними людьми ми отримали від вас масу повідомлень (6, а якщо зі спамом — 19) з проханням продовжити серію. Ми витримали паузу в три місяці і вирішили, що таки так, треба продовжити. Але дещо ми поміняли. Тімур Дорофеєв тепер виконує виключно роль модератора, гості ж пробують спочатку нерозбавлений міцний алкоголь, а слідом — його ж, але з льодом, розбавлений тоніком або лимонадом.

Решта правил залишилась без змін: дегустують три людини без навичок професійних дегустаторів, пробують наосліп, кажуть, що спаде на думку, і ставлять оцінку.

У цьому випуску в ролі бліцдегустаторів виступають: артист Вова Пахолюк, художник Михайло Александров, логіст Максим Карпенко.

У ролі джинів London Dry — джини London Dry:

Beefeater London Dry, 40%

Лондонський джин з 150-річною історією, який донині роблять саме в Лондоні. Містить 9 ботанікалів, які вимочують 24 години в нейтральному спирті, а потім повільно (7–8 годин) редистилюють у мідних перегінних кубах.

Jodhpur Imported London Dry, 43%

Цей джин з'явився в 2011 році. Його дистилюють в англійському Бірмінгемі, а потім переправляють цистернами в каталонську Жирону, де розбавляють водою і розливають по пляшках. Містить 13 ботанікалів, які вимочують до 7 днів. Джин редистилюють чотири рази в мідному перегінному кубі.

Tanqueray, 47,3%

Цей джин випускають вже 190 років. Спочатку в Лондоні, тепер у шотландському Файфі. Точна кількість ботанікалів невідома, виробник розповідає тільки про чотири. На відміну від більшості видів джину, Tanqueray не вимочує попередньо ботанікали в нейтральному спирті, а одразу дистилює їх.

Hayman’s London Dry, 41,2%

Історичний лондонський джин від найстарішої британської династії джиноварів (засновник династії, поміж іншим, створив Beefeater) сьогодні виробляють на сході Англії — в Ессексі. Використовують 10 ботанікалів, які після 24-годинної мацерації в нейтральному алкоголі повільно редистилюють в перегінних кубах.

У ролі лимонаду – Fentimans Premium Indian Tonic Water, він же «класний тонік».
А хто переміг – дивіться у відео!
 УВАГА: Контент включає інформаційні матеріали про якості та характеристики пива.
Лише для повнолітніх (18+).

надмірне споживання алкоголю шкідливе для вашого здоров'я