Смачний локдаун:<br>як працює «Сільпо» з 8 по 24 січня
08.01.2021
3523

Смачний локдаун:<br>як працює «Сільпо» з 8 по 24 січня

Ми піклуємося про наших Гостей і підтримуємо режим турботи за будь-яких умов. Усе найкраще, за що ви любите «Сільпо» ― завжди доступне і під час локдауну з 8 по 24 січня.

Супермаркети «Сільпо» працюють без змін, у тому числі ті, що знаходяться на території торгово-розважальних центрів. Обов’язковим атрибутом шопінгу продовжує бути маска, що закриває рот і ніс. І пам’ятайте про безпечну дистанцію всередині торгового залу. Зменшити кількість контактів під час закупівель допоможуть наші трендові нововведення: “Вільнокаса” і Самокаси. 

Онлайн-магазин shop.silpo.ua відкритий 24/7, і тут доступні всі категорії товарів. Ми пропонуємо варіанти замовлень на різний смак і горизонт планування подій:

  • самовивіз “Ми зібрали ― ви забрали”: обирайте зручний супермаркет, складайте все у віртуальний кошик і у призначений день і час забирайте фізичну торбинку зі смаколиками на спеціальній касі «Сільпо».
  • планова доставка у зручний для вас день і проміжок часу. Привезти можемо навіть із сьогодні на сьогодні, якщо є доступні часові проміжки. Безкоштовно для замовлень на 1000+ грн.
  • швидка доставка за 40 хвилин. Може бути довше, якщо за вікном сніг-дощ, п’ятниця, і всі спонтанно вирішили приготувати особливу вечерю :) Оскільки до вас приїжджає неперевершений Смаковершник на скутері, то максимальна вага замовлення може бути до 9 кг. Усі враження безкоштовні, якщо сума чеку складає від 250 грн.

Ми дбайливо все відбираємо та складаємо у фірмові пакети. Особливо ми піклуємося, щоб товари мали правильних сусідів ― різні категорії пакуємо окремо та стежимо за температурним режимом доставки. Смаковершники і кур’єри безпечно доставляють замовлення з 8 ранку до 10 вечора. Оплатити можна карткою на сайті, через додаток «Сільпо» або ж карткою чи готівкою при отриманні замовлення.

Доступність сервісів самовивіз, планова і швидка доставка для своєї локації ви можете перевірити на сайті shop.silpo.ua або у розділі Доставка додатку «Сільпо» після того, як виберете бажану адресу. 

Наші фудхоли всередині «Сільпо» працюватимуть тільки на винос. Ми не змінюємо ні графік роботи, ні меню ― абсолютно всі страви можна замовити із собою. Як це зробити: по телефону, безпосередньо у супермаркеті або ж через сервіси доставки. 

  • по телефону: вибрати зручний для вас фудхол на сайті «Сільпо» https://silpo.ua/about/additional/foodholy-silpo, вибрати страви з меню, зателефонувати за вказаним для резервування столу телефоном і забрати замовлення у зазначений співробітником час. 
  • у супермаркеті: підійти до фудхолу, замовити у офіціанта, почекати (або сходити на шопінг в «Сільпо») і забрати безпечно запаковані страви із собою. 
  • доставка: у деяких локаціях працює замовлення і доставка або самовивіз через онлайн-магазин shop.silpo.ua. Перевірити це ви можете у додатку «Сільпо» у розділі “Доставка”: якщо серед категорій товарів ви бачите страви, то наш Смаковершник привезе все за 40 хвилин.

Усі фудхоли та супермаркети «Сільпо» підключені до сервісів доставки Glovo і Rocket.

Ми турбуємося про ваше здоров’я та комфорт і залишаємося завжди поруч, навіть якщо на відстані ― її ми теж вже навчилися долати. 

Прес-служба

Звертайтеся до прес-служби за телефоном або електронною адресою, якщо вам знадобиться додаткова інформація.

[email protected]
Знімання в «Сільпо»

Бажаєте організувати знімання в «Сільпо»?
Заповніть форму за посиланням