Фудхоли «Сільпо» Resto


Це гастрономічні простори з професійними відкритими кухнями з високим рівнем сервісу, на чолі яких стоїть бренд-шеф Марко Черветті. Кожен заклад на території фудхолу має власну концепцію, меню та команду. Отже, в одному місці ви можете скуштувати безліч страв: від піци та бургерів до страв з воку й суші.

 • Лофт панк


  Нікому не завадить трішки панку, навіть якщо йдеться про їжу. Яскравий інтер’єр, запальні кухарі та вибухові смаки – все це відкрито для гостей цього незвичного фудхолу.

 • Спортивний


  Цей фудхол доводить, що поглинання смачної їжі – теж своєрідний спорт. А чому б ні, якщо тут можна скуштувати безліч страв аж десяти кухонь народів світу?
  Завітайте та переконайтесь!

 • Бразилія


  Аби поринути у атмосферу запальної Бразилії, не потрібен квиток на літак – можна просто завітати до нашого фудхолу! Вас закружляє гастрономічний карнавал фантастичних страв: запашна піца щойно з дров'яної печі, вишукана паста-фреска власного виробництва, соковиті страви із хосперу, роли, вок – усе і не пригадати. І куди ж без традиційних бразильських страв!

 • Яхт-клуб


  Доки на камбузі вправно працюють коки, щиро запрошуємо до кают-компанії нашого яхт-клубу на набережній Дніпра. Італійська кухня, страви з гриля чи дзяо-бар – вибирати вам. Тільки не годуйте чайок;)

 • Атмосфера


  В цьому фудхолі за ваш настрій відповідатимуть справжні атмосферні явища. Тож приготуйтеся їсти улюблену неаполітанську піцу під хмаринками та милуватися північним сяйвом і веселкою.

silpo.ua