Schneider Weisse


Історія короля пшеничного пива.

ПИВОВАРНЯ ПШЕНИЧНОГО ПИВА


Існують пивоварні, що спеціалізуються лише на одному виді пива. Так, наприклад, німецька пивоварня Schneider Weisse виробляє виключно пшеничне пиво. Надзвичайна любов німців до вайсбіру забезпечила безперервне існування пивоварні з 1872 року. Незмінним також є ім’я власника – наразі це Георг VI.

Майже 100 років пивоварня виробляла лише два види пива:


TAP7 Mein Original та вайцен доппельбок TAP6 Aventinus, названий на честь баварського історика Йоганна Авентіна. Усі сорти мають у назві слово ТАР  та номер, що демонструє «вік» пива. Від найстарішого ТАР7 до експериментального ТАРХ.


Сьогодні пивоварня відома завдяки своїм експериментам з хмелем, який досить непритаманний пшеничному пиву. Все почалося з того, що головний пивовар, побувавши в США у 90-х роках, надихнувся найпопулярнішим на той час хмелем Cascade. Так з’явився TAР4 з гіркотою 25–30 IBU (міжнародна одиниця гіркоти). Для порівняння, в інших сортах вона становила не більше 15 IBU. Після цього завдяки колаборації з нью-йоркською пивоварнею Brooklyn Brewery з’являється хопхефевайцен (хмельовий хефевайцен) TAP5. Обидва експериментальні напої спочатку продавались лише в США, адже німці вважали їх надто міцними, гіркими і навіть милоподібними.

Найміцніші сорти – Aventinus і Aventinus Eisbock – 10 місяців витримують у бочках з-під вина, потім блендують і ще рік витримують у пляшках. Крім винних бочок, пиво також витримують у бочках з німецького дуба. Aventinus Eisbock виготовляється шляхом виморожування класичного Aventinus. Його появу пов’язують з легендою про те, що одного разу при транспортуванні стався температурний збій, пиво замерзло, а зайва вода перетворилась на лід. Спробувавши рідину, що залишилась, пивовари були вражені багатством смаку та аромату. Нинішню версію відродили лише через 60 років після тієї «транспортної пригоди».

Від класичного до сучасного… Німецька пивоварня Schneider Weisse зуміла продемонструвати в своєму пиві повагу, любов та відкритість до діалогу із сучасною аудиторією. Тож кожен зуміє знайти те, що йому до вподоби.

 

Спробуйте просто зараз

 • Schneider Weisse TAP2 Mein Kristall

  Пиво Schneider Weisse TAP2 Mein Kristall світле

 • Schneider Weisse TAP7 Mein Original

  Пиво Schneider Weisse TAP7 Mein Original світле

 • Schneider Weisse Helle Weisse TAP 01

  Пиво Schneider Weisse Helle Weisse TAP 01 світле з/б

 • Schneider Weisse Aventinus TAP 6

  Пиво Schneider Weisse Aventinus TAP 6 янтарне з/бУВАГА: Контент включає інформаційні матеріали про якості та характеристики пива.
Лише для повнолітніх (18+).

надмірне споживання алкоголю шкідливе для вашого здоров'я