BEER CAN


1:5 на користь алюмінієвих банок. Відкривайте тренди!

Пивна банка


У пивній індустрії, як і в будь-якій іншій, існують свої тренди. Багато з них виникає через смакові вподобання, але деякі формуються згідно із соціально важливими аспектами життя. Так, наприклад, актуальними є тренди на безалкогольне пиво та пивні банки.

Переваги розвитку ринку безалкогольного пива не потребують пояснень, а от з банками все набагато цікавіше.


Ви знали, що пивні банки є безпечнішими для навколишнього середовища, аніж пляшки?


По-перше, алюмінію переробляють значно більше, ніж скла. По-друге, вони легші та компактніші, отже, для їх транспортування потрібно менше палива. Не менш важливим є те, що банки забезпечують надійніший захист від світла та кисню завдяки кращій герметичності. Так, звичайно, і вона може зіпсуватись, але це займає набагато більше часу. Але найбільше банки люблять за те, що вони легші та портативніші. Також їх можна випустити з рук без ризику серцевого нападу, а вдома скласти з них пірамідку у холодильнику. Банку легше відкрити без підручних засобів.

Пивовари, у свою чергу, можуть використовувати усю її поверхню для реалізації творчих фантазій і таким чином активніше привертати до себе увагу.  Можливо, саме тому такі пивні гіганти, як Brewdog наразі перевипускають свою основну лінійку вже у банках.

І наостанок слід зазначити: незважаючи на те, що банка має безліч переваг, деяке пиво в ній просто неможливо зберігати. Отже, ми пропонуємо вам пити з будь-якого посуду, головне – отримувати задоволення!

Спробуйте просто зараз

 • Uiltje Piewee

  Пиво Uiltje Piewee світле з/б

 • Uiltje Big fat 5

  Пиво Uiltje Big fat 5 світле

 • BrewDog Dead Pony

  Пиво BrewDog Dead Pony світле з/б

 • Iron Maiden Trooper Sun and Steel

  Пиво Iron Maiden Trooper Sun and Steel світле

 • Firestone Walker Luponic Distortion

  Пиво Firestone Walker Luponic Distortion світле


УВАГА: Контент включає інформаційні матеріали про якості та характеристики пива.
Лише для повнолітніх (18+).

надмірне споживання алкоголю шкідливе для вашого здоров'я