БЕЛЬГІЯ


Заповідник пивної культури.

БЕЛЬГІЙСЬКЕ ПИВО


Якщо існує країна, яка може отримати звання пивного заповідника, то це, напевно, Бельгія. Недарма саме її неперевершена пивоварна спадщина була оголошена ЮНЕСКО світовою культурною. Існують речі, які залишились в історії та про які ми можемо дізнаватися лише завдяки книжкам.


Та буває і навпаки: ламбік у Бельгії варили ще до появи у США й на радість нам продовжують робити це майже у той самий спосіб сьогодні. Пивна культура Бельгії тісно переплітається з її історією. І нам пощастило стати свідками цієї багаторічної натхненної праці.


Наразі у Бельгії тісно співіснують як традиційні пивоварні, так і сучасні, які зуміли «одружити» інновації та традиції. Так, наприклад, Brasserie de la Senne з легкістю робить бельгійське пиво більш сучасним, виходячи за рамки традиційних стилів, але зберігаючи вірність бельгійській пивній традиції.

Паралельно в країні існує 6 із 11 трапістських пивоварень світу. До того ж, 4 з них представлені в Україні: Achel, Chimay, Westmalle та Rochefort. Трапістське пиво вариться безпосередньо монахами-трапістами або під їх контролем на території монастирів.

Окрім трапістського, в Бельгії існує абатське пиво, бланші, блонд та голден елі, ламбіки, сезони, гьози, дубелі, трипелі, навіть пільзнери і ще багато іншого «спеціального» пива, кожне з яких варте уваги.

Спробуйте і переконайтесь.

Спробуйте просто зараз

 • Brasserie de la Senne Taras Boulba

  Пиво Brasserie de la Senne Taras Boulba світле

 • Barbe Ruby

  Пиво Barbe Ruby рубінове фільтроване пастеризоване

 • Bacchus Kriek

  Пиво Bacchus Kriek темне

 • Petrus Bordeaux

  Пиво Petrus Bordeaux темнеУВАГА: Контент включає інформаційні матеріали про якості та характеристики пива.
Лише для повнолітніх (18+).

надмірне споживання алкоголю шкідливе для вашого здоров'я