З чистої сторінки: новий «Сільпо» у Дніпрі
03.09.2019
23811

З чистої сторінки: новий «Сільпо» у Дніпрі

Іноді нове – це добре забуте старе. Саме тому новий «Сільпо», розміщений в історичній будівлі, де колись була друкарня, ми оформили у стилі книжкової майстерні. Нову сторінку старої книги розпочнемо писати вже 6 вересня о 12:00 у Дніпрі за адресою вул. Фабра, 7.

У магазині площею 921 квадратний метр ви знайдете таке, чого не друкують на сторінках найвишуканіших гастрономічних журналів. А саме: духмяну випічку наших вправних крафтярів, свіже м’ясо та делікатесні стейки тривалої витримки, ніжний фарш і ароматний шашлик, делікатесну морську й річкову рибу, яку почистять за вашим бажанням, та червоний і чорний кав’яр. Крім того, вас здивує широкий асортимент продукції від «Лавки традицій», страви з гриля на дровах та піца, яку можна буде замовити навіть телефоном. І не забувайте про десерт: Власна кондитерська готує для вас різноманіття солодощів та шоколад власного виробництва.
Усі виробничі цехи будуть відкритими, тож Гості зможуть на власні очі спостерігати за тим, як готують їхні улюблені смаколики.

Друкарня завжди відбивала ритм книжкової музики, тож ми вирішили, що не зайве додати до неї музики справжньої. Тому в залі магазину стоятиме піаніно, і ми навіть дозволимо вам зіграти на ньому, якщо дуже кортітиме.
Тож чекаємо вас у нашій друкарні щодня з 8:00 до 23:00.

Інформаційна довідка

Торгова мережа «Сільпо» – одна з найбільших національних мереж продовольчих супермаркетів. «Сільпо» – це магазин самообслуговування, асортимент якого налічує до 35 000 найменувань продуктів харчування й супутніх товарів залежно від розміру торгової площі. Мережа пропонує тільки якісні товари власних торгових марок і власного імпорту. Станом на 01.09.2019 торговельна мережа «Сільпо» налічує 242 супермаркети.

Прес-служба

Звертайтеся до прес-служби за телефоном або електронною адресою, якщо вам знадобиться додаткова інформація.

[email protected]
Знімання в «Сільпо»

Бажаєте організувати знімання в «Сільпо»?
Заповніть форму за посиланням