В Одесі відкривається новий супермаркет «Сільпо» в найкращих традиціях Люстдорфа
26.06.2018
4076

В Одесі відкривається новий супермаркет «Сільпо» в найкращих традиціях Люстдорфа

29 червня «Сільпо» відкриває магазин з унікальним інтер'єром в Одесі за адресою Люстдорфська дорога, 54. Незвичайно оформлений супермаркет — не дивина для «Сільпо», але в Одесі такий перший. І другого схожого не побачите ніде! В інтер'єрі ми використали мотиви німецького сільського життя... Здогадалися чому?

Приходьте оцінити широкий асортимент овочевого, м'ясного, рибного відділів, власної пекарні, кулінарії та кондитерської.

Якісні продукти на 1000 квадратних метрах, 10 кас, великий паркувальний майданчик і наша гостинність — з 8-ї до 23-ї щодня.

Інформаційна довідка
Торгова мережа «Сільпо» — одна з найбільших національних мереж продовольчих супермаркетів. «Сільпо» — це магазин самообслуговування, асортимент якого налічує до 35 000 найменувань продуктів харчування й супутніх товарів залежно від величини торгової площі та розташування зірок. Мережа пропонує якісні товари власних торгових марок і власного імпорту за адекватними цінами. Станом на 26.06.2018 торгова мережа «Сільпо» налічує 236 супермаркетів, але це не межа.

Прес-служба

Звертайтеся до прес-служби за телефоном або електронною адресою, якщо вам знадобиться додаткова інформація.

[email protected]
Знімання в «Сільпо»

Бажаєте організувати знімання в «Сільпо»?
Заповніть форму за посиланням