Українці вважають «Сільпо» кращою мережею продуктових супермаркетів
14.12.2015
14256

Українці вважають «Сільпо» кращою мережею продуктових супермаркетів

Шановні гості, ми вас також любимо!

Взаємна любов – це велика сила і двигун прогресу. Відтепер команда «Сільпо» має ще більше енергії і наснаги радувати своїх гостей, адже  за результатами інтернет-опитування ви назвали нашу мережу кращою одразу у двох номінаціях премії Retail Awards – 2014 «Вибір споживача»: «Мережа продуктових супермаркетів України» і «Мережа продуктових супермаркетів Львова».

Ми завжди відчували з вами особливий зв’язок, а тепер ще й переконалися, що наша любов до вас, дорогі гості, взаємна, і це надихає нас ще більше працювати над тим, щоб залишатися кращими й надалі дарувати вам позитивні емоції!

Інтернет-опитування проводив досвідчений і надійний партнер премії, який розуміється на дослідженнях, – міжнародна компанія TNS. Незалежний консультант з підрахунку голосів – відома аудиторська фірма PwC Україна* – гарантує, що враховуються лише голоси покупців.

Ваша висока оцінка нашої роботи – найцінніша і найбажаніша для нас. Дякуємо вам за можливість розвиватися разом із вами, дорогі гості!

Із вдячністю та натхненням, 
Команда «Сільпо»

Про премію Retail Awards: 
Церемонія нагородження Retail Awards пройшла наприкінці лютого. Премія була заснована у 2011 році і успішно проводиться вже протягом п’яти років. Логотип премії Retail Awards – це легко впізнаваний споживачем і чесно заслужений знак якості роботи роздрібних мереж, який може використовуватися надалі переможцями для підкреслення унікальності серед конкурентів.  Номінації премії формуються за підсумками щорічного глибокого аналізу ринку роздрібної торгівлі та з урахуванням затверджених правил і обмежень. Організатор премії – компанія Meeting Point. 
* Деталі щодо методу оцінювання ви можете знайти на сайті премії.

Прес-служба

Звертайтеся до прес-служби за телефоном або електронною адресою, якщо вам знадобиться додаткова інформація.

[email protected]
Знімання в «Сільпо»

Бажаєте організувати знімання в «Сільпо»?
Заповніть форму за посиланням