У Борисполі відкрили оновлений «Сільпо», присвячений Сінатрі та літакам
03.10.2021
2507

У Борисполі відкрили оновлений «Сільпо», присвячений Сінатрі та літакам

У Борисполі на вулиці Київський шлях, 76 відкрився оновлений супермаркет мережі «Сільпо», присвячений відомому американському співаку й актору Френку Сінатрі та його любові до подорожей літаком.

Come Fly With Me («Полетіли зі мною») — одна з найпопулярніших пісень Сінатри, який дуже любив польоти. У 1965 році відомий американець придбав інноваційний на той час шестимісний бізнес-джет Learjet 23, що літав зі швидкістю трансатлантичного Boeing 707. У стилістиці саме цього літака і виконано інтер’єр нового «Сільпо».

У супермаркеті є двометрова модель бізнес-джета, від якої тягнеться неоновий напис з рядками з пісні Come Fly With Me, а під стелею можна побачити марку з Френком Сінатрою, випущену в 2008 році поштою США на честь великого співака й актора.

В оновленому «Сільпо» є відділ із соками фреш, кулінарія, гастрономія та власна пекарня, готують тут також смачну піцу. Магазин працює цілодобово, доступні онлайн-замовлення і самовивіз.

«Сільпо» — одна з найбільших національних мереж продовольчих супермаркетів України, заснована в 1998 році. Станом на жовтень 2021-го нараховує понад 315 супермаркетів, зокрема 4 делікатес-маркети Le Silpo. Входить до однієї з найбільших торгово-промислових груп України Fozzy Group.

«Cільпо» — один із небагатьох у світі великих мережевих продуктових ритейлерів, який створює індивідуальний тематичний дизайн для кожного магазину. Нині в мережі вже понад 80 тематичних дизайнерських супермаркетів і 4 делікатес-маркети Le Silpo, кожен з яких має власну концепцію. Тематичну атмосферу «Сільпо» створює і для своїх співробітників — кімнати для персоналу також відповідають оформленню магазинів. У мережі є супермаркети в стилі всесвіт Мавки, музичний, ямайський, муркотиковий та інші. Команда «Сільпо» також отримує натхнення з картин Ван Гога, культових хітів рок-музики, азіатської культури, історії Подолу тощо. Третій рік поспіль супермаркети мережі входять у Europe’s Finest Store — перелік найкращих інноваційних дизайнів європейських магазинів за версією European Supermarket Magazine. У 2021 році до переліку потрапили три «Cільпо»: за мотивами «Маленького Принца», у стилі Америки 50-х, присвячений дайнерам, і «Cільпо» Re Cycling — магазин, який побудовано за «зеленими» технологіями та присвячено дбайливому ставленню до планети.

Прес-служба

Звертайтеся до прес-служби за телефоном або електронною адресою, якщо вам знадобиться додаткова інформація.

[email protected]
Знімання в «Сільпо»

Бажаєте організувати знімання в «Сільпо»?
Заповніть форму за посиланням