Термінова телеграма: у Віті-Поштовій відкривається новий «Сільпо»
14.05.2019
11267

Термінова телеграма: у Віті-Поштовій відкривається новий «Сільпо»

Чи давно ви отримували справжнього листа? Не електронне повідомлення, а паперовий конверт із маркою та текстом усередині, написаним від руки. Давно, чи не так? Ми теж, а тому вирішили створити власний поштамт у новому «Сільпо», яке відкриється 16 травня о 12:00 в селі Віта-Поштова.

На 900 квадратних метрах нового відділення ви знайдете всі необхідні товари, які ми доправимо для вас наземною, морською чи авіапоштою. На вас чекатимуть апетитна солона й копчена риба, свіже м’ясо, запашний хліб із печі, велике різноманіття готових страв від кулінарії та делікатеси з гриля. А якщо лист чи телеграма затримаються – зможете зачекати на них у кафе з чашкою кави, хот-догом або піцою. 

Вас дуже схвилював лист? Не переймайтеся, адже на території поштамту буде аптека, в якій завжди знайдеться заспокійливе.

Безсумнівно, поштовий транспорт потребує стоянки, і вона в нас буде. До того ж нею цілком безкоштовно зможуть користуватися всі наші гості.

Звісно, великий асортимент товарів спокушатиме багатьох, але не хвилюйтеся – обійдеться без черг. До ваших послуг буде 6 звичайних та 5 самокас, які не припинятимуть роботу навіть на обідню перерву.

Наш поштамт працюватиме щодня з 8:00 до 22:00 в селі Віта-Поштова на вулиці Звенигородська, 200д.

Інформаційна довідка
Торгова мережа «Сільпо» – одна з найбільших національних мереж продовольчих супермаркетів. «Сільпо» – це магазин самообслуговування, асортимент якого налічує до 35 000 найменувань продуктів харчування й супутніх товарів залежно від розміру торгової площі. Мережа пропонує тільки якісні товари власних торгових марок і власного імпорту. Станом на 01.05.2019 торговельна мережа «Сільпо» налічує 243 супермаркети.

 

Прес-служба

Звертайтеся до прес-служби за телефоном або електронною адресою, якщо вам знадобиться додаткова інформація.

[email protected]
Знімання в «Сільпо»

Бажаєте організувати знімання в «Сільпо»?
Заповніть форму за посиланням