Таки новий «Сільпо» в Одесі вже відкрито!
15.12.2015
26837

Таки новий «Сільпо» в Одесі вже відкрито!

Дорогі друзі, Одеса має сказати пару слів! 18 грудня о 12:00 десь між Гапкенштрассе і Піжон-стріт, а саме на вулиці Генуезькій, 5, у ТРЦ Gagarinn Plaza, запанує небувале пожвавлення. А все чому? Та тому що саме тут відкривається новий супермаркет «Сільпо». Цілих 1400 м² торгового залу, достатку якого може позаздрити король ринків – одеський Привоз. Найніжніша здоба, найсмачніша кулінарія, вагон і маленький візок фруктів і овочів і, звичайно ж, м’ясо.

До речі, з приводу м’яса Циля Абрамівна з третього під’їзду вже заявила, що бере в «Сільпо» тачку: у Розочки скоро весілля, тож котлети будуть смажити в дві зміни. Добре, що замість примусів зараз у всіх плитки. Ну, а якщо вам смажити ліньки, то не морочте собі голову: замовте гриль чи шашлик в «Сільпо».

І ще: діти у вас є? Якщо є, майте на увазі, що зірка «Сільпо» – торговець солодощами! Тож якщо ваше чадо раптом зникне з виду, знайте: воно має невідкладну справу і просто зараз нагортає тістечка та цукерки в кондитерській. А що ж ви хочете? Місця треба знати!

Новий «Сільпо» одеського виробництва чекає вас з 8:00 до 23:00 щодня!

Прес-служба

Звертайтеся до прес-служби за телефоном або електронною адресою, якщо вам знадобиться додаткова інформація.

[email protected]
Знімання в «Сільпо»

Бажаєте організувати знімання в «Сільпо»?
Заповніть форму за посиланням