Супермаркети «Сільпо» всьоме потрапили до переліку найкращих магазинів Європи
26.07.2023
658

Супермаркети «Сільпо» всьоме потрапили до переліку найкращих магазинів Європи

До Europe’s Finest Store 2023 потрапили три супермаркети «Сільпо» у Рівному, Борисполі і Крюківщині Київської області.

Профільний журнал про роздрібну торгівлю European Supermarket Magazine (ESM) щороку складає список Europe’s Finest Store. Видання обирає найбільш вражаючі інноваційні дизайнерські концепції магазинів, які були відкриті або оновлені на європейському ринку ритейлу.

У 2023 році редакція ESM усього обрала 29 найкращих магазинів з 15 країн Європи, а «Сільпо» знову став єдиним українським ритейлером, магазини якого потрапили до списку найінноваційніших. Окрім України, у цьогорічному журналі представлені супермаркети з Австрії, Німеччини, Італії, Швейцарії, Нідерландів, Бельгії, Італії, Болгарії, Мальти, Андорри, Ірландії, Хорватії, Польщі та Латвії.

До Europe’s Finest Store 2023 потрапили такі три супермаркети «Сільпо»:

Яскравий та барвистий інтер’єр магазину відображає людські емоції. Посеред торгового залу інсталяція з повітряних куль з простими мріями про приємні та теплі почуття.

Літальні апарати минулого та майбутнього відображені у дизайні. Тут гостей зустрічає наукова фантастика та вигадані технології, різноманітні гелікоптери, винайдені ще у 20-х роках минулого століття, майбутнє зустрічається з надприродним розумом і незвичними об’єктами.

Дизайн розповідає про помилкові відкриття та відомі географічні міфи. Наприклад, як Христофор Колумб з експедицією досяг берегів Північної Америки, помилково вважаючи, що прибув до Індії. Чи давній міф про те, що Земля тримається на трьох китах, чи на слонах та черепасі.

«Сільпо» з 2017 року представляє Україну на європейській мапі інноваційних дизайнерських ритейл-концепцій Європи. Мережа супермаркетів прагне дарувати своїм Гостям якісний асортимент, а також радість та приємні емоції під час відвідування магазинів. Тому кожний супермаркет ― це нова цікава історія.

European Supermarket Magazine включає «Сільпо» у Europe’s Finest Store вже сьомий рік поспіль:

«Cільпо» — один із небагатьох у світі великих мережевих продуктових ритейлерів, який створює індивідуальний тематичний дизайн для кожного магазину. Нині в мережі понад 100 тематичних дизайнерських супермаркетів і 4 делікатес-маркети Le Silpo, кожен з яких має власний дизайн.

Прес-служба

Звертайтеся до прес-служби за телефоном або електронною адресою, якщо вам знадобиться додаткова інформація.

[email protected]
Знімання в «Сільпо»

Бажаєте організувати знімання в «Сільпо»?
Заповніть форму за посиланням