«Сільпо» will rock you
14.12.2018
4704

«Сільпо» will rock you

19 грудня о 12:00 свої двері для гостей після реконструкції відчинить магазин «Сільпо» в Тернополі за адресою вул. Текстильна, 28ч.

Приготуйтеся отримати заряд свободи й відчайдушності під час купівлі — магазин оформлено в стилі рок. У ньому за вашим шопінгом пильно спостерігатимуть Фредді Мерк’юрі і Мік Джаггер, а в голові раз у раз звучатиме «I want to break free-e-e-e». Кожен куточок, кожна поличка тут пройняті рок-культурою. А головна фішка магазину — величезна електрогітара! Ми впевнені, що Scorpions вже планують свій черговий прощальний концерт у Тернополі.

На рок-майданчику розміром 3268 кв. метрів розмістилися відділи свіжих овочів та екзотичних фруктів, риби й м'яса, кулінарії, випічки, кондитерських виробів, а також продукція від «Лавки традицій». У новому «Сільпо» ви зможете залишитися якомога довше, щоб насолодитися рок-атмосферою, — за чашкою кави в кафетерії або з цілою соковитою піцою в піцерії.

Рок-магазин «Сільпо» радо прийматиме гостей з 8:00 до 23:00, а на час шопінгу свою машину можна залишити на відкритому паркувальному майданчику.

Чекаємо вас у новому магазині «Сільпо», сповненому любові до року, свободи і смачної їжі!

Інформаційна довідка
Мережа супермаркетів «Сільпо» — одна з найбільших національних мереж продовольчих супермаркетів. «Сільпо» — це магазин самообслуговування, асортимент якого налічує до 35 000 найменувань продуктів харчування і супутніх товарів залежно від розміру торгової площі. Мережа пропонує тільки якісні товари власних торгових марок і власного імпорту. Станом на 30.09.2018 мережа супермаркетів «Сільпо» налічує 237 супермаркетів.

 

Прес-служба

Звертайтеся до прес-служби за телефоном або електронною адресою, якщо вам знадобиться додаткова інформація.

[email protected]
Знімання в «Сільпо»

Бажаєте організувати знімання в «Сільпо»?
Заповніть форму за посиланням