«Сільпо» + S.T.A.L.K.E.R. 2: супермаркет-посвята життєстійкості українців
16.08.2022
17417

«Сільпо» + S.T.A.L.K.E.R. 2: супермаркет-посвята життєстійкості українців

У Києві на вул. Березнева 12А відкрився супермаркет «Сільпо» в стилі всесвіту S.T.A.L.K.E.R. Цей проєкт є спільнотворчістю двох брендів з українським корінням. 

Для нас це важлива подія і своєрідний символ життєстійкості українців, і цей концепт оформлення якраз про це. І взагалі вся робота над відкриттям магазину була про це. Ми задумали його ще влітку 2021-го та хотіли відкрити у березні 2022-го. Повномасштабне вторгнення рф стало на заваді цим та взагалі будь-яким планам. Сьогодні ми вже розуміємо, що можливість купити продукти ближче до дому стала однією з важливих умов життя українців. Тому ми вирішили все ж таки відкрити цей супермаркет. Будівля та інтер’єр були готові минулого року, а обладнання в цьому магазині майже все не нове – ми зібрали те, яке евакуювали з інших «Сільпо» – напевно, це робить супермаркет ще більш спорідненим всесвіту S.T.A.L.K.E.R.

У новому «Сільпо» ми прагнули відтворити гру в найдрібніших деталях. На стінах всередині магазину вперше можна побачити концепти з гри S.T.A.L.K.E.R. 2, які створили художники GSС Game World. Стіни внутрішнього периметру стилізовані під закинуті індустріальні будівлі з Темної Долини – з розбитими шибками, попереджуючим знаком про Кровососа, пошкодженими складськими дверима і повітропроводом. Частина колон всередині стилізовані під сосни, що ростуть поруч з «Дугою». Усі вказівники для навігації магазином стилізовані під різні локації гри: наприклад, у м’ясному відділі вивіскою слугують паливні баки з імітацією вогню.

Кавовий бутик при вході оформлений як бункер Сидоровича. Тут є кава, яку ми самостійно імпортуємо і обсмажуємо на власному заводі у Ворзелі.

Рибний відділ натякає на Лабораторію Х18. З не-ігрових елементів тут є риба власного копчення і соління, акваріум з устрицями і, звичайно, імпортна та українська свіжа риба з чистих водоймищ.

У хлібному відділі, безумовно, є батони і наші легендарні багети. Ми випікаємо їх та ще десятки різних видів булочок і хліба тут же у супермаркеті у печі на дровах. Ще тут є все, за що Гості люблять «Сільпо»: солодощі «Власної кондитерської», крафтові продукти «Лавки Традицій», смаколики для веганів та суперфуди у відділі «Здравоїжа», власна піца і навіть квітковий бутик, а ще тисячі товарів «Власного імпорту» від вина до хамону.

Вперше всесвіт S.T.A.L.K.E.R. відтворений в реальному житті на площі 1604,3 м2. Розрахуватися за смачні артефакти можна на восьми класичних касах та 5 самокасах.

Прес-служба

Звертайтеся до прес-служби за телефоном або електронною адресою, якщо вам знадобиться додаткова інформація.

[email protected]
Знімання в «Сільпо»

Бажаєте організувати знімання в «Сільпо»?
Заповніть форму за посиланням