Річниця щастя-шопу OFFTOP: 40 бутиків у 17 містах та власні фотостудії
14.12.2021
7169

Річниця щастя-шопу OFFTOP: 40 бутиків у 17 містах та власні фотостудії

За рік роботи мережа бутиків OFFTOP від «Сільпо» зросла до 40 магазинів у 17 українських містах. OFFTOP – це формат «емоційних магазинів», у яких продаються різноманітні аксесуари для вечірок і хюґе-ранків, для подорожей і дому, для спорту і хобі – від набору для пінг-понгу до набору для бір-понгу. Подарунки, посуд, гаджети, канцелярія, іграшки і просто надихаючі речі, щоб підняти настрій.

Сьогодні мережа OFFTOP налічує 5 окремих бутиків у Києві та Одесі, а також 35 бутикових зон у супермаркетах «Сільпо» (формат shop-in-shop) у 17 українських містах. Частина бутиків відкриваються у колаборації із кав'ярнею Feeltrd. Всередині є кімнати з фотостудією OFFTOP Foto – ідеальним місцем для селфі, де також можна скористатися послугами професійного фотографа й навіть візажиста.

«Коли у грудні 2020 року ми запускали OFFTOP, то надихалися досвідом інших країн, а також консультувалися зі світовими експертами. В Україні ніша емоційних товарів була фактично вільною, тому нам вдалося успішно її зайняти. Цілий рік ми експериментували з інтер’єром та асортиментом товарів, адаптуючись до запитів та потреб Гостей. Нам вдалося створити унікальну атмосферу, яка дає можливість дарувати радість та щасливі враження Гостям», – розповідає керівниця проєкту Ната Бачіашвілі.

У бутиках OFFTOP – понад 2000 найменувань товарів-дивовижок: подарунки, декор, канцтовари, дитячі іграшки, все для вечірок, товари для творчості й спорту. Серед нового товару ми запропонували нашим Гостям декоративну косметику власного виробництва торгової марки Wow Glow.

У 2021 році OFFTOP розробив власне паковання для товару, тож поступово планує переходити на його продаж.

Загалом продавці в OFFTOP добре розуміються на тому, як порадувати кого завгодно – від незнайомця до дитини. Мисливці за трендовими скарбами знають, що потрібно кожному Гостеві, навіть якщо той сам про це ще не здогадувався.

Прес-служба

Звертайтеся до прес-служби за телефоном або електронною адресою, якщо вам знадобиться додаткова інформація.

[email protected]
Знімання в «Сільпо»

Бажаєте організувати знімання в «Сільпо»?
Заповніть форму за посиланням