Прості мрії у непростий час
01.04.2022
2479

Прості мрії у непростий час

Любі наші, 


Можемо трішки порадувати: ми щодня доставляємо понад 1 000 тон продукції у наші магазини. Логістика продовжує бути буревієм посеред смерчу. Та в нас є сотні постачальників у спільноті виробників усього світу, яким не байдужа Україна і які почали відвантажувати нам продукцію. Тому намагаємося поповнювати запаси з-закордону тим, що не можемо знайти зараз в Україні чи в певному регіоні. І завдяки підтримці нашої держави можемо робити це з шаленою швидкістю. І в найкоротші терміни ставимо смачне на полиці наших магазинів. Це означає, що ми не друкуємо етикетки українською мовою і не наклеюємо їх на товари.

Проте наше турбота про вас продовжує бути на першому місці, тому переклади ми сумлінно готуємо для кожної партії товару. Тож, якщо у вас є алергії чи особливості дієти, будь ласочка, звертайтеся до адміністрації, щоб вам дали почитати цей переклад інгредієнтів. Розуміємо, що це незручно. Та на нашу думку, під час війни швидкість поставок є більшим проявом гостинності, і більше потрібна кожному. Важливо-преважливо: не плутайте це з гуманітарною допомогою. Безкоштовні продукти знаходяться у спеціальних зонах магазинів, їх не можна за штрих-кодом купити на касі, а ще на палетах з ними великими літерами з усіх сторін написано «гуманітарна допомога».

Незважаючи на імпорт, у різних містах України продовжуємо шукати і наших рідних виробників, які можуть самостійно доставити товари в наші супермаркети. Якщо знаєте місцевих постачальників соціально-важливих товарів або дитячих товарів – будь ласка, передавайте телефони: 093 507 7957, 066 748 9856, 050 106 9920. Це надзвичайно актуально на півдні, сході та півночі нашої країни. Також «Сільпо» доєдналися до платформи ProdUkraine.org. Якщо зручніше так вийти з нами на зв’язок – нам теж підходить)

З ще одного хорошого ми почали знову доставляти продукти – і днями кількість міст доставки збільшуватиметься. Принаймні дуже про це мріємо, якщо орки цьому не стануть на заваді. 

А пам’ятаєте, ще рік тому ми жартома мріяли, що в «Сільпо» буде авіадоставка? Як би нам хотілося, щоб сліди у прекрасному весняному небі над Україною залишали наші літачки зі смаколиками, а не ракети загарбників. Цього року без жартів хочемо перемогти, відбудувати все, відновити. І почати мріяти знову про дивовижні радощі мирного життя.

От такі тепер у нас прості і непрості мрії. А у вас як?

Прес-служба

Звертайтеся до прес-служби за телефоном або електронною адресою, якщо вам знадобиться додаткова інформація.

[email protected]
Знімання в «Сільпо»

Бажаєте організувати знімання в «Сільпо»?
Заповніть форму за посиланням