Першим у 2020 році відкрився новий «Сільпо» у стилі міжгалактичний корабель у Дніпрі
18.01.2020
7521

Першим у 2020 році відкрився новий «Сільпо» у стилі міжгалактичний корабель у Дніпрі

Перший запуск «Сільпо» в 2020 році — тож можна здійснити міжгалактичну подорож на борту нового супермаркету, який відкрився у Дніпрі 18 січня. Розробляючи концепцію дизайну, команда «Сільпо» надихалася фантастикою та використала тему подорожей на космічному кораблі. Гості супермаркету відчують атмосферу міжгалактичної станції, познайомляться з інопланетянами, зможуть побачити нові галактики і знайдуть місце, де прибульці купують продукти. 

Супермаркет «Сільпо» площею 942 кв. м за адресою м. Дніпро, вул. Тополина,1 працює з 8:00 до 22:00. У торговому залі ми розмістили кулінарію, пекарню з незмінним гречаним багетом, відділ із живою рибою та рибою власного копчення, зону зі свіжим м’ясом, де можна навіть замовити м’ясо для шашлику. А щоб гостям було зручно і вони могли швидко оплатити покупки, в касовій зоні розміщено п’ять кас самообслуговування. 

Це 13-й супермаркет «Сільпо» у Дніпрі й третій з особливим тематичним дизайном: окрім делікатес-маркету Le Silpo, в 2019 році мережа відкрила супермаркет у стилі книжкова майстерня на вул. Фабра, 7.

Мережа супермаркетів «Сільпо» від свого заснування експериментує з інтер'єром торговельних залів. Більш як п’ять років тому ритейлер почав розробляти власний тематичний концептуальний дизайн для окремих супермаркетів, а в 2018 році поширив експеримент на всю мережу. Тепер кожен новий «Сільпо» має індивідуальне оформлення, крім того, діє програма оновлення дизайну й концепції вже наявних магазинів (на 01.01.2020 сім супермаркетів – з власним тематичним дизайном). Тож нині «Cільпо» — один із небагатьох у світі великих мережевих продуктових ритейлерів, який створює індивідуальний тематичний дизайн для кожного магазину.

У мережі є супермаркети, зокрема, в таких стилях: Всесвіт Мавки, Ван Гог, музичний, стародавня друкарня, яхт-клуб або морський порт, азіатська культура, Дикий Захід, є магазин із написами клінгонською мовою (вигаданою мовою серіалу «Зоряний шлях») та рок-зірками тощо. В 2019 році три дизайнерські супермаркети «Cільпо» увійшли в Europe’s Finest Store 2019 – топ-25 найкращих інноваційних дизайнів європейських магазинів, за версією European Supermarket Magazine.

«Сільпо» — одна з найбільших національних мереж продовольчих супермаркетів України з асортиментом близько 76 000 найменувань продуктів харчування і супутніх товарів, а також товарами власних торгових марок і власного імпорту. В компанії діє проєкт підтримки та розвитку малих українських виробників «Лавка Традицій™», продукцію яких можна придбати в «Сільпо» і делікатес-маркетах Le Silpo. Станом на 18.01.2020 торговельна мережа нараховує 259 супермаркетів, включаючи 4 делікатес-маркети Le Silpo.

Прес-служба

Звертайтеся до прес-служби за телефоном або електронною адресою, якщо вам знадобиться додаткова інформація.

[email protected]
Знімання в «Сільпо»

Бажаєте організувати знімання в «Сільпо»?
Заповніть форму за посиланням