Новий епатажний «Сільпо» в стилі поп-арт фешн у Луцьку
16.10.2019
19730

Новий епатажний «Сільпо» в стилі поп-арт фешн у Луцьку

Відкиньте всі консервативні й традиційні уявлення про супермаркет та пориньте в безодню популярного мистецтва. Розпочніть власну мандрівку найяскравішим магазином Луцька – новим «Сільпо» в стилі поп-арт фешн, який відкрився 18 жовтня 2019 року в ТЦ «Імідж». 

Строкатий і яскравий поп-арт поєднав непоєднуване, легко зміксувавши абстрактні малюнки з коміксами, забарвлення суперяскравих відтінків із лофтовими бетонними поверхнями та шаховими стінами й колонами. Дизайнери «Сільпо» також з іронією подивилися на стиль Urban Animals та впізнавано приправили образи значною порцією поп-арту. 
 
Let’s party! Go! Yummy! Спробуйте пройти цей поп-арт квест по всьому магазину: знайдіть усі 11 тваринок-стиляг на колонах, яскраву вивіску «Сільпо» в нетиповому положенні та інші модні фешн-символи. На кого схожий жовтий манекен під стелею, що нібито гойдається в сітці для покупок? Підніміть голову й порахуйте шахові картаті обличчя. 

Знайшли фешн-блогера на одній із колон? Кажуть, є така прикмета: якщо потерти її коліно та загадати бажання — обов'язково випаде нагода повернутися в це місце. А в новому «Сільпо» площею 1270 кв. метрів на вас завжди чекатимуть спеціальні атмосферні зони: випічка від «Крафтярів» із легендарним гречаним багетом, риба власного виробництва, гриль на дровах, гаряча свіжоспечена піца, яку готують прямо в торговельному залі, та своя кондитерська. 
 
Завітайте в гості за адресою м. Луцьк, вул. Рівненська, 89

Інформаційна довідка
Торгова мережа «Сільпо» – одна з найбільших національних мереж продовольчих супермаркетів. «Сільпо» – це магазин самообслуговування, асортимент якого налічує до 35 000 найменувань продуктів харчування й супутніх товарів залежно від розміру торгової площі. Мережа пропонує тільки якісні товари власних торгових марок і власного імпорту. Станом на 01.10.2019 торговельна мережа «Сільпо» налічує 244 супермаркети.

Прес-служба

Звертайтеся до прес-служби за телефоном або електронною адресою, якщо вам знадобиться додаткова інформація.

[email protected]
Знімання в «Сільпо»

Бажаєте організувати знімання в «Сільпо»?
Заповніть форму за посиланням