Нова Агора на мапі Софіївської Борщагівки
21.12.2018
19822

Нова Агора на мапі Софіївської Борщагівки

Знаєте, чому Олімп порожній? Тому що всі боги на відкритті нового «Сільпо»!

26 грудня в Києві за адресою Софіївська Борщагівка, вул. Соборна 140а, ТРЦ «Європарк».
Приходьте й оцініть новий супермаркет у стилі античність.

Цього разу античне «Сільпо» – це ціла епоха розквіту гастрономії та естетичної насолоди. Вас зустрінуть гармонія й велична краса. Могутні колони підтримують небозвід «Сільпо», а стіни прикрашають  цікаві сюжети античного світу. Доповнюють інтер’єр статуї ручної роботи.

У новому «Сільпо» ви не зустрінете Мінотавра або Циклопа, але знайдете те, що так любили стародавні греки, – великий вибір дарів моря, свіжого м'яса, овочі та фрукти, благословенні Артемідою.

Не дарма новий супермаркет відкривається саме напередодні свята збору винограду. Вас, без сумніву, потішить наш великий вибір вин та інших звеселяючих нектарів ;)

А ось про що античні греки навіть мріяти не могли, так це про «Лавку традицій», м'ясо свіжого копчення, піцу, кулінарію, гриль на дровах, пекарню і тим паче про квітковий бутик із флористом, де вам допоможуть підібрати букет для вашої Афродіти.

Інформаційна довідка

Мережа супермаркетів «Сільпо» – одна з найбільших національних мереж продовольчих супермаркетів. «Сільпо» – це магазин самообслуговування, асортимент якого налічує до 35 000 найменувань продуктів харчування й супутніх товарів залежно від розміру торгової площі. Мережа пропонує тільки якісні товари власних торгових марок і власного імпорту. Станом на 30.09.2018 мережа супермаркетів «Сільпо» налічує 237 супермаркетів.

Прес-служба

Звертайтеся до прес-служби за телефоном або електронною адресою, якщо вам знадобиться додаткова інформація.

[email protected]
Знімання в «Сільпо»

Бажаєте організувати знімання в «Сільпо»?
Заповніть форму за посиланням