Місце сили: гаражний лофт «Сільпо» у Білій Церкві
15.10.2018
2892

Місце сили: гаражний лофт «Сільпо» у Білій Церкві

15 жовтня 2018 ―  У м. Біла Церква за адресою вул. Героїв Небесної Сотні, 2а відкрито оновлений дизайнерський «Сільпо».

1909 кв. метрів торговельного залу ― відтворено у стилі гаражний лофт. Просторе місце, де можна мріяти та відточувати свою майстерність. Затишне сховище, де криється найцінніше, що надихає на творчість, ― саме така атмосфера панує в оновленому «Сільпо».

У декорі багато ящиків, вогнегасників, великих каністр, постерів із зображенням пінап-дівчат. Стіни магазину прикрашають ілюстрації машин – вінтажних і нових, мотоциклів і квадроциклів. Літери на вивісці по периметру й навіть барна стійка оздоблені протектором від української шини.

Втім, як і завжди, найбільше натхнення чекає там, де творять свої дива справжні майстри ― у власній пекарні «Сільпо», відділі риби власного копчення, а також у фудхолі.

Занурюватися у справжню атмосферу сили відтепер можна цілодобово щодня.

Торгова мережа «Сільпо» – одна з найбільших національних мереж продовольчих супермаркетів. «Сільпо» – це магазин самообслуговування, асортимент якого налічує до 35 000 найменувань продуктів харчування та супутніх товарів залежно від розміру торгової площі. «Сільпо» пропонує тільки якісні товари власних торгових марок і власного імпорту. Станом на 01.10.2018 мережа налічує 237 супермаркетів.

Прес-служба

Звертайтеся до прес-служби за телефоном або електронною адресою, якщо вам знадобиться додаткова інформація.

[email protected]
Знімання в «Сільпо»

Бажаєте організувати знімання в «Сільпо»?
Заповніть форму за посиланням