Мережа «Сільпо» отримала дві нагороди від «Премія HR-бренд Україна»
06.11.2020
2532

Мережа «Сільпо» отримала дві нагороди від «Премія HR-бренд Україна»

Ініціатива «Сільпо» #героїмогодня #НАДзвичайні. Діячі України стала найкращим соціальним проєктом і вибором журі «Премії HR-бренд Україна»

Цей проєкт ми створили разом із 33 645 фантастичними співробітниками «Сільпо» і нашими чудовими партнерами — агенцією Gres & Todorchuk та клубом ілюстраторів Pictoric.

А якщо ви раптом не чули, то переходьте швидесенько за посиланням і дізнайтеся історії людей, які щоденною працею підтримують побут і повсякденне життя країни під час карантину https://geroi.silpo.ua/ та https://nadzvychayni.silpo.ua/.

«Cільпо» — один із небагатьох у світі великих мережевих продуктових ритейлерів, який створює індивідуальний тематичний дизайн для кожного магазину. Нині в мережі вже понад 60 тематичних дизайнерських супермаркетів і 4 делікатес-маркети Le Silpo, кожен з яких має власну концепцію. Тематичну атмосферу «Сільпо» створює і для своїх співробітників — кімнати для персоналу також оформлюються у стилі магазинів. У мережі є супермаркети в стилі всесвіт Мавки, музичний, ямайський, муркотиковий та інші. Команда «Сільпо» також отримує натхнення з картин Ван Гога, культових хітів рок-музики, азіатської культури, історії Подолу тощо. В 2020 році три дизайнерські супермаркети «Cільпо» вчетверте увійшли в Europe’s Finest Store — перелік найкращих інноваційних дизайнів європейських магазинів за версією European Supermarket Magazine.

«Сільпо» — одна з найбільших національних мереж продовольчих супермаркетів України. Заснована в 1998 році. Станом на жовтень 2020-го нараховує 272 супермаркети, у тому числі 4 делікатес-маркети Le Silpo та інтернет-магазин shop.silpo.ua, впроваджений під час карантину. У компанії діє проєкт підтримки та розвитку малих українських виробників «Лавка традицій», продукцію яких можна придбати в «Сільпо» і делікатес-маркетах Le Silpo. Входить до однієї з найбільших торгово-промислових груп України Fozzy Group.

Прес-служба

Звертайтеся до прес-служби за телефоном або електронною адресою, якщо вам знадобиться додаткова інформація.

[email protected]
Знімання в «Сільпо»

Бажаєте організувати знімання в «Сільпо»?
Заповніть форму за посиланням