Крижаний та гостинний: новий антарктичний «Сільпо»
20.08.2021
3574

Крижаний та гостинний: новий антарктичний «Сільпо»

«Сільпо» і Національний антарктичний науковий центр відкривають «філію» Антарктиди в м. Южне Одеської області.

20 серпня 2021 року відкривається новий «Сільпо» за підтримки Національного антарктичного наукового центру. Цей супермаркет присвячено Антарктиді і, звісно, легендарній станції «Академік Вернадський». Новий магазин наповнено артоб’єктами ― від спеціального літака до синього кита, а також запасами смаколиків, які сподобалися б і полярникам для довгих південних днів в оточенні крижаної краси.

«Коли до нас звернулися з проханням підтримати відкриття тематичного супермаркету «Сільпо», що буде присвячено Антарктиді ― ми з радістю погодилися. Адже присутність України в Антарктиді є важливою для нашої держави і для наукової спільноти всього світу. Ми радіємо ще одній можливості популяризувати дослідження цього суворого континенту і тому, що великий бізнес в нашій країні, нарешті, зацікавився роботою українських науковців. В Антарктиді є ще безліч загадок, вона надважлива для вивчення зміни клімату ― тож, можливо, хтось із дітей, які нині завітають до «Сільпо» по морозиво та захопляться полярними пригодами, згодом виросте нашою науковою зміною», ― поділився Євген Дикий, директор Національного антарктичного наукового центру.

«Для міста з назвою Южне ми шукали натхнення у найпівденнішому місці нашої планети ― Антарктиді. Тим більше, що Україна ― одна з 30 країн світу, яка має свою цілорічну науково-дослідну станцію у цьому фантастичному місці. Тож ми вирішили відкрити своєрідну антарктичну «філію» і щасливі, що робимо це у партнерстві з найвитривалішими науковцями нашої країни. Новий супермаркет наповнено смачними продуктами, історіями полярних пригод, гостинними людьми й навіть пінгвінами. Сюрпризи на відкритті не закінчуються, і нам буде чим ще потішити Гостей», ― розповідає Катерина Огуряєва, директорка з маркетингу «Сільпо».

Інтер’єр супермаркету відкриває чарівний портал в освіжаючий світ дивовижних пригод Антарктидою. Тут особливе світло, багато льоду, бурульки, крижана стеля та відчуття, що ти на іншій планеті.

На стінах «Сільпо» зображено місця й замальовки з історії найпівденнішого континенту. Тут можна побачити льодовик Тейлора та його кривавий водоспад, експедицію «Тера Нова», діючий вулкан Антарктиди та масив Вінсон, який є фінальним рівнем програми «7 найвищих вершин різних континентів». Підкорити всі сім змогли менше ніж пів тисячі людей з усього світу.

Натомість завдяки Власному імпорту в новому супермаркеті можна підкорити скільки завгодно світових гастровершин більш як з 80 країн. Звісно, у «Сільпо» також будуть і напої для поєднання з усіма смаколиками на полицях. Напевно, вони гідні найбільш відвідуваного місця Антарктиди і найпівденнішого бару планети ― бару «Фарадей» на станції «Академік Вернадський».

До гастрономічного ландшафту в мережі ставляться не менш творчо і прискіпливо, ніж до дизайну. Найцікавіше в «Сільпо» ― завжди на полицях. Антарктично-южний «Сільпо» неможливо уявити без відділу живої риби. Підкорювати чищення вибраної риби, до речі, не обов’язково, адже для Гостей працює відповідна послуга у магазині.

Адреса місця перепочинку від літньої спеки: проспект Григорівського десанту, 3, м. Южне Одеської області. Звісно, ми завжди регулюватимемо температуру на комфортну, але градус яскравих вражень знижувати не плануємо.

«Сільпо» — одна з найбільших національних мереж продовольчих супермаркетів України, заснована в 1998 році. Станом на липень 2021-го нараховує понад 300 супермаркетів, зокрема 4 делікатес-маркети Le Silpo. Входить до однієї з найбільших торгово-промислових груп України Fozzy Group.

«Cільпо» — один із небагатьох у світі великих мережевих продуктових ритейлерів, який створює індивідуальний тематичний дизайн для кожного магазину. Нині в мережі вже понад 70 тематичних дизайнерських супермаркетів і 4 делікатес-маркети Le Silpo, кожен з яких має власну концепцію. Тематичну атмосферу «Сільпо» створює і для своїх співробітників — кімнати для персоналу також відповідають оформленню магазинів. У мережі є супермаркети в стилі всесвіт Мавки, музичний, ямайський, муркотиковий та інші. Команда «Сільпо» також отримує натхнення з картин Ван Гога, культових хітів рок-музики, азіатської культури, історії Подолу тощо. Третій рік поспіль супермаркети мережі входять у Europe’s Finest Store — перелік найкращих інноваційних дизайнів європейських магазинів за версією European Supermarket Magazine. У 2021 році до переліку потрапили три «Cільпо»: за мотивами «Маленького Принца», у стилі Америки 50-х, присвячений дайнерам, і «Cільпо» Re Cycling — магазин, який побудовано за «зеленими» технологіями та присвячено дбайливому ставленню до планети.

Прес-служба

Звертайтеся до прес-служби за телефоном або електронною адресою, якщо вам знадобиться додаткова інформація.

[email protected]
Знімання в «Сільпо»

Бажаєте організувати знімання в «Сільпо»?
Заповніть форму за посиланням