Х'юстоне, в нас відкриття «Сільпо»
18.12.2018
6201

Х'юстоне, в нас відкриття «Сільпо»

До уваги всіх гостей Метагалактики! Новий «Сільпо» відкривається 21 грудня о 12:00 за координатами: галактика Чумацький Шлях, рукав Оріона, Сонячна система, планета Земля, м. Харків, проспект Гагаріна, 167/1.

Головне правило цікавої космічної пригоди – сміливо прямувати туди, куди ще не літали. Маючи таке переконання, ми хочемо показати вам незвідані куточки Всесвіту.

Площа нашого космічного корабля – більш як 1000 м2 (1170,5 м2). У подорожі до ваших послуг: відділи орбітальної кулінарії, міжзоряної випічки й кондитерських виробів, переважно земної риби та м'яса, а також неземної гастрономії.

Тут працюватимуть 6 звичайних кас і 5 – самообслуговування, а також 2 тютюнові крамниці. А щоб гостям було зручно, всі вивіски продубльовано клінгонською мовою!

Наш провідник у безкраї простори гастрономії чекатиме гостей щодня з 8:00 до 23:00. І нехай буде з вами си... тобто смачна їжа!

Інформаційна довідка

Торгова мережа «Сільпо» – одна з найбільших національних мереж продовольчих супермаркетів. «Сільпо» – це магазин самообслуговування, асортимент якого налічує до 35 000 найменувань продуктів харчування і супутніх товарів залежно від розміру торгової площі. Мережа пропонує тільки якісні товари власних торгових марок і власного імпорту. Станом на 01.12.2018 «Сільпо» налічує 237 супермаркетів.

Прес-служба

Звертайтеся до прес-служби за телефоном або електронною адресою, якщо вам знадобиться додаткова інформація.

[email protected]
Знімання в «Сільпо»

Бажаєте організувати знімання в «Сільпо»?
Заповніть форму за посиланням