#героїмогодня: <br> в соцмережах дякують кур'єрам, касирам та усім, хто працює під час карантину
17.04.2020
19255

#героїмогодня: <br> в соцмережах дякують кур'єрам, касирам та усім, хто працює під час карантину

Українські компанії одна за одною дякують своїм співробітникам, які працюють під час карантину і забезпечують побут мільйонів людей. До флешмобу долучилися і користувачі соціальних мереж, які почали дякувати консьєржам,  двірникам, працівникам служб вивезення сміття і комунальних служб.
 
Розпочався флешмоб, до якого приєдналися вже понад 100 компаній, із відео на сторінці мережі супермаркетів «Сільпо», присвяченого щоденній, зазвичай непомітній, але дуже важливій роботі працівників супермаркету: касирів, вантажників, обвальників, кухарів тощо. «Сільпо» закликало інші компанії та просто людей долучатися до акції і подякувати тим, хто дбає про щоденний побут цілої країни. Упродовж тижня ролик подивилися понад 600 000 разів, у соцмережах з’явилося понад 2500 публікацій з відео та історіями героїв.
 
«Ми хотіли подякувати більш ніж 40 000 співробітникам «Сільпо» та сотням тисяч українців різних професій, які щоранку попри форс-мажор стають до роботи, — говорить директор із роздрібної торгівлі мережі «Сільпо» Олександр Прядухін. — Вантажать, готують, розкладають, пакують, консультують, прибирають, доставляють. У цей непростий час на них тримається спокій та буття українців. Вони стали героями нашого дня, бо часто ці люди єдині, кого ми за цілий день побачили. Від їхньої усмішки чи слів «усе буде добре» залежить наш настрій. Вони стали героями в масках, хоч і без плащів». 

До флешмобу вже долучилися «Укрзалізниця», «Нова пошта», WOG, Salateira, мережі супермаркетів «Фора», Fozzy, thrash!, аптеки «Біла ромашка», мережі «Фокстрот» та EVA, банк «Восток», громадські та благодійні організації. Гуманістичний рух UAnimals подякував людям, що продовжують сьогодні працювати у притулках та реабілітаційних центрах для тварин, а «Клуб Добродіїв» — волонтерам та благодійникам.

Сотні українців також діляться історіями на своїх сторінках у соціальних мережах: 

Наталія Шпак 
«#героїмогодня це Тетяна, яка працює консьєржкою в нашому будинку. Це вона декілька разів на день дезінфікує ручки дверей, кнопки ліфта, поливає вазони і робить купу важливих речей, щоб ми сиділи вдома. Вона сумує за рідними, бо живе наразі майже весь час на роботі, адже в її село не їздить приміський поїзд, яким вона користувалась раніше. І таких героїв повно по аптеках та супермаркетах». 

Євгенія Аратовська
«Поки станція сортування зачинена через карантин, ми самі приїжджаємо за вашими сортованими відходами — прямо під двері під’їзду. Щосекунди #героїмогодня — це моя команда “України БЕЗ сміття”». 

Олександр Вишневський
«Цього року світ зупинився саме в сезон вилову дунаєчки, і за оселедцем до рибалок у Вилкове ніхто не приїхав. Але, на щастя, у нас є люди, які не опускають руки. Тому цього року оселедець може приїхати до вас сам. Особливо зачепили листи, написані від руки до кожного замовлення. В епоху друкованих піксельних текстів на це звертаєш увагу, і в цьому є якась позитивна енергія». 

Щоб підтримати флешмоб, потрібно згадати героїв вашого дня та описати, за що ви вдячні: якими вчинками вони допомагають вам пережити карантин, як проявляють турботу. Поставити хештег #героїмогодня і передати естафету своїм друзям. 

Більш детальна інформація про проєкт за посиланням.

«Сільпо» — одна з найбільших національних мереж продовольчих супермаркетів України. Була заснована у 1998 році. Станом на квітень 2020-го нараховує 259 супермаркетів, у тому числі 4 делікатес-маркети Le Silpo. Входить до однієї з найбільших торгово-промислових груп України Fozzy Group.
 

Прес-служба

Звертайтеся до прес-служби за телефоном або електронною адресою, якщо вам знадобиться додаткова інформація.

[email protected]
Знімання в «Сільпо»

Бажаєте організувати знімання в «Сільпо»?
Заповніть форму за посиланням