Енергія вітру тепер у новому «Сільпо»
29.10.2021
1403

Енергія вітру тепер у новому «Сільпо»

У Києві в ТЦ «Дніпровський» за адресою вул. Петра Вершигори, 1 відкрився супермаркет «Сільпо», який закружляє Гостей у враженнях.

Концепцію нового магазину присвячено вітрякам, що з давніх часів давали людям енергію вітру. На кожному кроці Гості зустрінуть символи цієї енергії: власне, самі вітряки, кінетичні скульптури, мобілі.

Дизайн магазину створює особливо яскравий колорит: всередині розміщено флюгер у вигляді літери «С», що вказує шлях та напрямок вітру. Гості зможуть також побачити рухомий витвір мистецтва ― гіпнотичну скульптуру, що створює ефект оптичної ілюзії, від якої надзвичайно важко відвести погляд.

А щоб зарядитися енергією та поспостерігати за калейдоскопом барв вітряків, можна відвідати відділ власної пекарні та кондитерської, де скуштувати смачні страви або поласувати солодощами.

Магазин працює з 08:00 до 23:00 щодня, доступні також онлайн-замовлення та самовивіз.

«Сільпо» — одна з найбільших національних мереж продовольчих супермаркетів України, заснована в 1998 році. Станом на жовтень 2021-го нараховує понад 315 супермаркетів, зокрема 4 делікатес-маркети Le Silpo. Входить до однієї з найбільших торгово-промислових груп України Fozzy Group.

«Cільпо» — один із небагатьох у світі великих мережевих продуктових ритейлерів, який створює індивідуальний тематичний дизайн для кожного магазину. Нині в мережі вже понад 80 тематичних дизайнерських супермаркетів і 4 делікатес-маркети Le Silpo, кожен з яких має власну концепцію. Тематичну атмосферу «Сільпо» створює і для своїх співробітників — кімнати для персоналу також відповідають оформленню магазинів. У мережі є супермаркети в стилі всесвіт Мавки, музичний, ямайський, муркотиковий та інші. Команда «Сільпо» також отримує натхнення з картин Ван Гога, культових хітів рок-музики, азіатської культури, історії Подолу тощо. Третій рік поспіль супермаркети мережі входять у Europe’s Finest Store — перелік найкращих інноваційних дизайнів європейських магазинів за версією European Supermarket Magazine. У 2021 році до переліку потрапили три «Cільпо»: за мотивами «Маленького Принца», у стилі Америки 50-х, присвячений дайнерам, і «Cільпо» Re Cycling — магазин, який побудовано за «зеленими» технологіями та присвячено дбайливому ставленню до планети.

Прес-служба

Звертайтеся до прес-служби за телефоном або електронною адресою, якщо вам знадобиться додаткова інформація.

[email protected]
Знімання в «Сільпо»

Бажаєте організувати знімання в «Сільпо»?
Заповніть форму за посиланням