Дзен нового «Сільпо» в Ужгороді
01.09.2022
6811

Дзен нового «Сільпо» в Ужгороді

В Ужгороді починає працювати новий супермаркет «Сільпо», це п’ятий магазин у місті. Тематикою нового супермаркету став японський сад каменів або сад дзен. Зануритися в атмосферу японського спокою в магазині Гості можуть щодня з 8:00 до 22:00 за адресою: м. Ужгород, вул. Капушанська (Перемоги), 150.

Цей супермаркет планували відкрити ще навесні під час цвітіння сакури в Ужгороді. Однак, повномасштабне вторгнення рф стало на заваді. Тому зараз відкриваємо магазин у «скромному» форматі. Дизайн елементи тільки ті, які встигли виконати взимку. Все обладнання, яке не було закуплено минулого року, ми по крихті збирали з вимушено непрацюючих магазинів.

У «Сільпо» з концепцією японського саду ми прагнули створити затишний та спокійний інтер’єр. Дизайн магазину відтворює близькість до природи, щоб допомогти помедитувати за шопінгом, відновити сили та знайти гармонію. Дизайн магазину занурює в японську філософію з ретельно підібраними композиціями з каменів, ілюстраціями формованих дерев, японськими сакурами, ліхтариками і касами у вигляді габіонів. 

У новому магазині щодня виготовляють запашну випічку до ранкової кави, піцайоло майстерно готує ароматну піцу, кулінари чаклують на ситними стравами аби радувати близьких сніданками, обідами або вечерями, а на полицях магазину завжди є свіжі овочі та фрукти. Поціновувачі здорового харчування також знайдуть чим себе почастувати, наприклад, суперфудами або корисною рибкою.

У новому супермаркеті площею 925 квадратних метрів працюють 7 класичних кас, де Гостям радо запропонують поповнення мобільного рахунку та видачу готівки, а також 5 Самокас.

Прес-служба

Звертайтеся до прес-служби за телефоном або електронною адресою, якщо вам знадобиться додаткова інформація.

[email protected]
Знімання в «Сільпо»

Бажаєте організувати знімання в «Сільпо»?
Заповніть форму за посиланням