Атмосфера містичного лісу в новому «Сільпо» у Білогородці
13.10.2023
3867

Атмосфера містичного лісу в новому «Сільпо» у Білогородці

13 жовтня 2023 року в Білогородці Київської області на вул. Будівельній, 19 відкрито найзеленіший з усіх «Сільпо».

Його стиль присвячено культурі «Гоблінкор» – естетиці, яка прославляє красу природи. Тут мох поріс на стовбурах дерев, різнокольорові гриби здіймаються над рядами з вашими улюбленими смаколиками, а равлики натякають: сповільніться, насолодіться моментом, пахощами випічки і красою лісової флори та фауни.

Щоб розгледіти містичних лісових істот, інтер’єр торгового залу загальною площею 1500 м2 оформлено в природному стилі – деревина, зелені відтінки та рослини. На шпалерах – ілюстрована історія про гобліна, хранителя лісу, а колони зроблено у вигляді дерев та декоровано мохом.

Вивіски відділів оформлені з дошок – яскраве нагадування про розумне споживання, яке пропагують прихильники культури «Гоблінкор». У цих відділах можна відшукати головних персонажів лісової гастроісторії «Сільпо»: випічку від «Крафтяра», м’ясо до шашлику, піцу, рибу, страви з кулінарії та найцікавіші фрукти з усього світу, відшукані чарівниками Власного імпорту.

Долучитися до прогулянки лісом можна щодня з 8:00 до 23:00. Розрахуватися за смаколики – на 9 касах та 5 самокасах. Гості також зможуть замовити продукти на shop.silpo.ua з доставкою додому та самостійно забрати їх у точці видачі інтернет-замовлень.

 

«Сільпо» – це одна з найбільших мереж продовольчих супермаркетів в Україні. Нині 312 магазинів працюють на всій території країни. У мережі представлено продукцію Власного імпорту більше ніж з 80 країн світу, якісно відібрані товари українських виробників «Лавка Традицій», власні торгові марки, а також товари власного виробництва – від запашної випічки «Крафтяр» до солодощів «Власної кондитерської». У «Сільпо» також приділяють велику увагу враженням Гостя, тому кожен новий магазин оформлено в індивідуальному дизайні.

Прес-служба

Звертайтеся до прес-служби за телефоном або електронною адресою, якщо вам знадобиться додаткова інформація.

[email protected]
Знімання в «Сільпо»

Бажаєте організувати знімання в «Сільпо»?
Заповніть форму за посиланням