42 тонни відпрацьованих батарейок вирушили з «Сільпо» на перероблення
17.08.2023
452

42 тонни відпрацьованих батарейок вирушили з «Сільпо» на перероблення

2 100 000 батарейок загальною вагою 42 тонни, зібраних у контейнери в супермаркетах «Сільпо» разом з ініціативою «Батарейки, здавайтеся!», вирушили на перероблення на завод Recupyl у Польщі. 

Усього до ініціативи долучилися понад 500 тисяч гостей «Сільпо», тобто у середньому кожен поклав до боксу в супермаркетах по 4 батарейки.

Батарейки були зібрані в “Сільпо”, починаючи з листопада 2021 року та під час повномасштабного вторгнення. Нині щомісяця одному магазину вдається зібрати 9 кг батарейок. Особливо радіємо, що нам вдалося вийти на довоєнні оберти збору.

«Сільпо» вдячне кожному Гостю, хто здає батарейки на перероблення та підтримує цю справу своїм внеском і добрим словом.

У фурі з батарейками ми встановили GPS-трекер, який дає можливість відстежувати, як вони прямують на завод Recupyl. «Сільпо» втілює проєкт зі збирання батарейок спільно з рухом «Батарейки, здавайтеся!», і це перше спільне відправлення батарейок на новий завод – Recupyl в Польщі.

Перероблення батарейок фінансує «Сільпо» спільно з постачальниками – Camelion, Duracell, Energizer, GP Batteries, Panasonic, VARTA, VIDEX, відраховуючи відсоток з кожної проданої батарейки на утилізацію уже вживаних.

Ми закликаємо всіх українців купувати батарейки на поличках в улюблених супермаркетах «Сільпо». Адже так ви маєте гарантію, що відпрацьовані батарейки зможете здати на надійне перероблення, а не відправити у смітник чи у ґрунт. Це також мотивуватиме й інші мережі приєднуватися та запроваджувати прозору модель ековідповідальності.

Кожен Гість «Сільпо» може здати до 50 штук портативних батарейок чи акумуляторів за візит у більш як 270 супермаркетах. Контейнери містяться на пакувальних столиках або біля баків для сортування сміття.

Шукайте адреси супермаркетів, у яких можна здати батарейки, за посиланням. Усі звіти про перероблення публікуємо тут.

Прес-служба

Звертайтеся до прес-служби за телефоном або електронною адресою, якщо вам знадобиться додаткова інформація.

[email protected]
Знімання в «Сільпо»

Бажаєте організувати знімання в «Сільпо»?
Заповніть форму за посиланням