«Сільпо» з генераторами


Незламні наші, раді повідомити, що ми впевнено наближаємося до мети забезпечити більшість супермаркетів «Сільпо» генераторами, аби щодня гостинно відчиняти для вас свої двері.

Актуальний перелік світлих супермаркетів можна знайти на мапі нижче :) 
Список оновлюється! 

 

Супермаркети, які працюють на генераторах

Списком
На мапі
Пошук

10 фактів про «Сільпо» зі світлечком. Подолаємо темні часи разом!


Якщо у вас частенько виникає питання, чи працює «Сільпо» без світла, ось вам корисна інформація.

  1. Вже понад 295 супермаркетів «Сільпо» по всій країні забезпечено генераторами.
  2. Ви можете відвідати «світлі» «Сільпо» у Києві й області, Одесі, Дніпрі, Сумах, Калуші, Львові, Миколаєві, Черкасах, Коростишеві й навіть Харкові. Активно працюємо над розширенням географії.
  3. У великих містах намагаємося зробити так, щоб хоча б один «Сільпо» працював у мікрорайоні. Аби ви завжди могли завітати до улюбленої мережі.
  4. Ніхто не застрахований від форс-мажорів, тож мусимо визнати, що навіть супермаркети «Сільпо» з генераторами можуть іноді бути зачинені – під час довготривалого блекауту техніка «втомлюється». Якщо сталася така халепа, дуже перепрошуємо за незручності й безмежно вдячні вам за розуміння!
  5. Ми робимо все, аби заощаджувати електроенергію, тому не вмикаємо вивіски, телевізори, зовнішнє освітлення та усе, що не суттєве для поточної роботи. Працює лише те, що забезпечує правильне зберігання продуктів й життєдіяльність супермаркету.
  6. Щоб ви могли спланувати свій візит до магазину, переходьте за посиланням https://silpo.ua/stores – тут ви зможете переглянути актуальну інформацію щодо наявності світла у супермаркетах «Сільпо». Її в режимі реального часу оновлюють наші Перевершники, тож вона надходить максимально оперативно.
  7. А щоб робити покупочки незалежно від світла, замовляйте все необхідне з доставкою на shop.silpo.ua або ж у додатку «Сільпо» – ми збираємо замовлення в магазинах, де у цей момент є світло, тож ви отримаєте все необхідне в обраний вами день та час. Неспинні Смаковершники принесуть ваші пакуночки прямісінько до дверей. Так-так, навіть якщо в будинку немає світла, а ви мешкаєте на 15 поверсі.
  8. Якщо ж потрібно швиденько, обирайте в додатку «Сільпо» доставку LOKO – продукти та ж смачненькі страви з ресторанів поруч будуть у вас за хвилини. Поки що тільки в Києві, але в планах крокувати далі.
  9. Як замовити, коли разом зі світлом пішов інтернет? Дуже просто! Набирайте 0 800 301 707, щоб зробити замовлення з доставкою «Сільпо» на зручний день та час. Дзвоніть 0 800 301 011 – і LOKO привезе вам все за хвилини.
  10. Кількість супермаркетів «Сільпо» з генераторами активно збільшується, тож слідкуйте за оновленням інформації на сайті.

Знаємо – ми подолаємо будь-які складнощі! Віримо в ЗСУ та наших енергетиків.