Власні торгові марки


Ми продаємо в «Сільпо» 35 тисяч товарів, з яких 2 тисячі — наші власні торгові марки. Ми створюємо їх, щоб ви купували перевірені продукти, побутову хімію, речі для дому та відпочинку і дитячі товари за нижчими цінами.

 • «Премія»®
  «Премія»®

  Продукція власної торгової марки «Премія» – це наш погляд на те, якими смачними та чудовими мають бути продукти. Ми старанно відбираємо лише те, що подобається нам самим і в чому ми впевнені. Тож, тримаючи в руках продукцію зі знаком «Премія», ви можете бути певні, що вона його заслуговує.

  До сторінки «Премія»®
 • «Лавка традицій»
  «Лавка традицій»

  Ми підтримуємо українських виробників і розвиваємо культуру споживання локальної гастрономії. Наш проект — це люди, які зробили свідомий вибір на користь виробництва натуральної та якісної їжі. Вони готові ділитися рецептами, годинами розповідати цікаві історії і віддавати весь свій час виробництву. Натуральні продукти мають короткий термін придатності і виготовляються у невеликій кількості, тому «Лавка традицій» є лише в деяких супермаркетах «Сільпо» та Le Silpo.

  До сторінки «Лавки традицій»
 • «Повна Чаша»®
  «Повна Чаша»®

  Вибір для ощадливого бюджету. Власна торгова марка «Повна Чаша» пропонує асортимент продуктів і товарів щоденного вжитку за доступною ціною. Їхні властивості цілком відповідають технічним вимогам відповідних категорій та перевіряються нашою службою контролю якості, а дружня ціна допомагає вам заощаджувати кошти сімейного бюджету.

 • «Премія Рікі Тікі»®
  «Премія Рікі Тікі»®

  Власна торгова марка «Премія Рікі Тікі» – це високоякісні товари для малечі від 3 років, виготовлені спеціально для наших мереж у країнах Європейського Союзу та вітчизняними виробниками з високою репутацією. 
  Ми особливо ретельно відшукуємо товари для цієї марки, оскільки турбуємося про здоров’я малюків. «Премія Рікі Тікі»® – це збалансований склад поживних речовин, вміст корисних вітамінно-мінеральних комплексів, продукти без синтетичних барвників та шкідливих смакових добавок, додатковий контроль якості нашими фахівцями.

 • Premiya Select®
  Premiya Select®

  Вишукана продукція оригінального походження, ретельно відібрана нашими досвідченими експертами. Обираючи товари Premiya Select, ви отримуєте не лише незмінно високу якість нашої власної торгової марки, а й особливий смак як відзнаку досконалої майстерності виробників.
  Будьте певні, що ці товари належать до видатних зразків делікатесних продуктів світу.