Як Southern Comfort допоміг рок-зіркам


Пол Ротшильд, музичний продюсер Дженіс Джоплін і The Doors (його ще називали «п’ятий із The Doors»), запросив до себе на вечірку в Гідден-Гілс у Лос-Анджелесі Джима Моррісона і Дженіс Джоплін, які до цього, так вже вийшло, жодного разу не перетиналися. Добре знаючи обох, він попередив їх, щоб приїхали тверезі — щоб хоч потім вранці згадали, що зустрічалися.

Рок-зірки послухалися і приїхали тверезі. І навіть почали з цікавістю спілкуватися. В процесі, звісно, випивали. Моррісон швидко напився до стану (цитуємо Ротшильда) «кретина й огидного п’янюги» і почав грубо залицятися до Джоплін. Дівчина терпіти цього не стала і попросила Пола Ротшильда викликати їй таксі.

Поки чекали на машину, Моррісон встиг наговорити ще більше скабрезності. Нарешті таксі приїхало, Джоплін у супроводі господаря вийшла з дому, встигла сісти в авто, як тут з дому вискочив соліст The Doors і, схопивши Джоплін за волосся, спробував витягнути з авто.


Співачка відреагувала миттєво: вихопила із сумочки пляшку Southern Comfort і врізала нею по голові нападника. Моррісон звалився на землю, Джоплін зачинила дверцята і поїхала.


Коли музикант прийшов до тями, він попросив у Ротшильда телефон Джоплін. Продюсер передзвонив Дженіс, вона категорично відмовила. За словами Пола Ротшильда, це був перший і останній випадок, коли Моррісон і Джоплін спілкувались.

Зовсім інша історія була в Еліса Купера. Про неї ми дізналися з його інтерв’ю британській газеті Daily Mirror в 1972 році. Журналісти запитали, як він познайомився зі своєю дівчиною Сінді Ленг. Еліс розповів, що вони зустрілися в Детройті, дівчина обіцяла навчити його бити чечітку. Замість цього вони купили дві пляшки Southern Comfort і вирушили в цілодобовий кінотеатр, де подивилися три фільми про мотоциклістів поспіль.

«Фільми були огидні, — розповів Еліс Купер. — Але ми напилися і нам вже було все одно. Ну хіба це не романтично? По-моєму, дуже».

На момент інтерв’ю Еліс і Сінді жили разом вже п’ять років.УВАГА: Контент включає інформаційні матеріали про якості та характеристики алкоголю.
Лише для повнолітніх (18+).

надмірне споживання алкоголю шкідливе для вашого здоров'я