Новинка серед пряних ромів


В алкогольному світі зараз кажуть, що пряний ром — це «новий джин». Мається на увазі, що нові марки, смаки, виробники з’являються мало не щотижня. У випадку ж з ромом Bush вислів «новий джин» актуальний особливо — цей новий бренд належить Hayman’s, найстарішому виробнику джину Великої Британії.

У темі рому Hayman’s аж ніяк не новачки — нещодавно ми писали про їхній легендарний Smith & Cross. Але два види рому Bush — Original Spiced і Mango — геть про інше. Це справжні «краудплізери». Bush Original Spiced — з витриманих гаянських спиртів (без яких були неможливі купажі рому для британського ВМФ), настояних на прянощах, Bush Mango — з купажу карибських ромів, змішаних з прянощами і соком манго.

У смаку першого — імбир, ваніль, крапелька кориці, банан, розпізнавані ноти витриманого рому і приємне відчуття легкого капсаїцинового печіння на кінчику язика. Не можна сказати, що ром взагалі несолодкий, але якщо порівнювати його з найвідомішими представниками пряного рому на ринку, Bush Original Spiced можна назвати «напівсухим».

У смаку другого — манго (не очікували?), ваніль, смак вершкової іриски і свіжої кондитерки. Він солодкий — приблизно як чай з двома кубиками цукру. Bush Original Spiced на його тлі здається майже консервативним.

Якщо турбота про навколишнє середовище для вас не порожній звук, маєте ще один привід вибрати ром Bush. Пляшки для нього на 100% виготовлені з переробленого скла, а папір для етикеток на 95% складається з багаси — жому цукрової тростини.

До речі, поки Bush Original Spiced і Bush Mango їхали в Україну, лінійка встигла розширитися до чотирьох видів рому — на сайті виробника вже з’явилися Bush Rum Tropical Citrus і Bush Rum Passionfruit & Guava. Тож далі буде.УВАГА: Контент включає інформаційні матеріали про якості та характеристики пива.
Лише для повнолітніх (18+).

надмірне споживання алкоголю шкідливе для вашого здоров'я