Винагорода
за покупки


Отримуйте від покупок найсолодші враження!
Все дуже просто: спочатку Ви приємно купуєте, а потім отримуєте вигоду від кожної покупки з корисними бонусами і смачними пропозиціями.

 

ВЖЕ 7 МЛН ГОСТЕЙ «СІЛЬПО» ВІДЧУЛИ ЦЕ.
ПРИЄДНУЙТЕСЬ!

 • У ДОДАТКУ ЗРУЧНІШЕ!


  Встановлюйте додаток «Сільпо» і легко відстежуйте свої бали за покупки, а ще бонуси, знижки, про які додаток сам нагадає. Оцінюйте свої персональні пропозиції і сервіс у магазинах – ми прагнемо бути ще кращими для вас.

 • QR-КОД - ЦЕ ВАША КАРТКА


  Скануйте на касі QR-код із додатка – вмить додаються бали, спрацьовують пропозиції і бонусом можна сплатити за покупку. За кожну 1 гривню, що витратили у «Сільпо» і Le Silpo, на ваш «Власний Рахунок» прилітає від 1 бала.

 • НАСОЛОДЖУЙТЕСЯ БОНУСАМИ


  Оплачуйте бонусом покупки у «Сільпо», Le Silpo або обраний тур у «Сільпо Voyage» протягом року. Очікуйте свій бонус щомісяця.
  100 балів дорівнює 1 гривні бонуса. 

  Офіційні правила

ДБАЙТЕ ПРО ВИНАГОРОДУ


Знаємо – всі ми такі різні, і для кожного винагорода означає щось особливе. Тому даруємо унікальні знижки і ду-у-уже особисті пропозиції
 

РЕЄСТРУЙТЕСЯ, У НАС ЩЕ СТІЛЬКИ ЗАПАСІВ ПЕРСОНАЛЬНОГО ПІДХОДУ!

«Скарбничка»


Набридло, що дрібні гроші розтягують кишені та гаманці, а такий дорогоцінний час витрачаєте на касі, очікуючи решту? Ми подбали про це!

 

Активуйте та відчуйте, як працює ваш надійний помічник!

Колесо Фортуни


Хочете ще більше вигоди з «Власним Рахунком»?
Тоді крутіть Колесо Фортуни в мобільному додатку «Сільпо»! Тут щодня на вас чекають нові виграші: додаткові бали та пропозиції на покупочки.

 

Перевірте свою удачу прямо зараз! 

 

МОЖЕМО ПЕРЕДБАЧИТИ ВАШІ ЗАПИТАННЯ
 • Це пропозиції з додатковими балами та знижками, які підібрано персонально для вас. Встановлюйте мобільний додаток «Сільпо» – і перші пропозиції прилетять одразу ж.

 • Коли скануєте QR-код з додатка, ми розуміємо, кому саме потрібно нарахувати бали за покупку.

 • За кожну витрачену 1 гривню у «Сільпо» і Le Silpo ви отримуєте від 1 бала. Всі бали накопичуються на ваш «Власний Рахунок». Баланс можна перевірити в своєму мобільному додатку або на персональній сторінці.

 • Накопичуйте понад 1000 балів, і 1 раз на місяць бали будуть перетворюватися на бонус. Щоб точно знати, коли бали стануть бонусом, встановлюйте додаток «Сільпо». 100 балів = 1 грн бонуса.