Зустрічаємо літо і перший супермаркет «Сільпо» у Фастові
24.05.2018
26511

Зустрічаємо літо і перший супермаркет «Сільпо» у Фастові

1 червня розпочнеться не тільки довгоочікуване літо, а й історія першого у Фастові супермаркету «Сільпо». Хтось відкриває пляжний сезон, а «Сільпо» відкриває свої двері для гостей. Тож приходьте на гостину о 12:00 за адресою Івана Ступака, 4.

Літо – чудова пора: можна гуляти до знемоги, зустрічати світанки і проводжати захід сонця в обіймах коханої людини, засмагати й веселитися на пляжах.

Ми розуміємо, що в цей час важко всидіти вдома, особливо за приготуванням обідів і вечерь. Добре, що під боком буде кулінарія від «Сільпо», де ви знайдете найсмачніші страви. А яка в нас піца! Гарантуємо, ви не зможете пройти повз гарячої «Пепероні» із сиром, що апетитно розтягується.

Зробити свій ранок справді французьким завдяки новому магазину – легко. Не полінуйтеся забігти за свіжими гарячими круасанами дорогою на роботу. А пиріжки, з любов'ю приготовані у власній пекарні «Сільпо», розвантажать бабусю і звільнять їй час для прогулянок з онуками.

Якщо ви пішли на риболовлю, але клювало погано, не переймайтеся! Йдучи додому, ви зможете зайти в рибний відділ, де завжди знайдете свіжу рибку на будь-який смак. Спробуйте також копченину, ми підготуємо для вас багато видів.

А ще ми точно знаємо, чого не вистачає влітку, – хрумких солоних огірочків, закритих у томатному соусі, які так розбурхують душу. Але й тут ми не позбавимо вас задоволення. У відділі овочів і фруктів буде представлено великий вибір солінь, які смакуватимуть кожному.

Гостям не буде тісно – відділи з улюбленими продуктами розмістяться на 661 кв. м. І вам не доведеться стояти в черзі – працюватимуть 9 кас, на яких вас швидко обслужать.

Якщо ви їдете за покупками на машині, не хвилюйтеся про те, куди її поставити. Біля нового супермаркету буде власний майданчик для паркування на 30 місць, де ви зможете залишити автомобіль і з комфортом купувати те, що потрібно.

Чекаємо вас у гості з 8:00 до 23:00 за адресою: місто Фастів, вул. Івана Ступака, 4.

Бажаємо приємних покупок!

Інформаційна довідка
Торгова мережа «Сільпо» – одна з найбільших національних мереж продовольчих супермаркетів. «Сільпо» – це магазин самообслуговування, асортимент якого налічує до 35 000 найменувань продуктів харчування й супутніх товарів залежно від розміру торгової площі. Мережа пропонує тільки якісні товари власних торгових марок і власного імпорту. Станом на 01.05.2018 торговельна мережа «Сільпо» налічує 242 супермаркети.

 

Прес-служба

Звертайтеся до прес-служби за телефоном або електронною адресою, якщо вам знадобиться додаткова інформація.

[email protected]
Знімання в «Сільпо»

Бажаєте організувати знімання в «Сільпо»?
Заповніть форму за посиланням