Збираємо Мавчиків: магічна промоакція від «Сільпо» і  FILM.UA
01.06.2021
15118

Збираємо Мавчиків: магічна промоакція від «Сільпо» і FILM.UA

«Сільпо» у колаборації зі студією Animagrad, що входить у FILM.UA Group, запустили нову програму лояльності «Мавка. Світ Лісу». Це рекламно-маркетингова акція за мотивами майбутнього анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня». Задля неї створено колекцію фігурок-мавчиків, м’які іграшки, книгу «Грайбук» і мобільний додаток із віртуальною реальністю.

Гості «Сільпо» та делікатес-маркетів Le Silpo можуть зібрати колекцію з 16 Мавчиків — жителів чарівного лісу з майбутнього мультфільму про Мавку. Це магічні персонажі, кожен зі своїм характером і особливостями — Гук, Мохуші, Рисенятко, Лісовик, Русалки, Білочка Бо, Водяник та, звісно ж, сама Мавка. Деякі з них можуть змінювати колір і світитись у темряві!

Магічна промоакція має свій всесвіт: фізичний і цифровий. Додатково до Мавчиків у «Сільпо» можна придбати яскраву книгу «Грайбук». У ній оригінальна історія, яку написали учасники команди творців мультфільму — креативна продюсерка Анна Єлісєєва і сценарист проекту Ярослав Войцешек. Книга описує як Мавка зустріла свого друга Жабокиця Квуся. Тут оригінальні ілюстрації, розмальовка та скетч-бук, а також пояснення рун, що надруковані на наборі дерев'яного каміння «Скеля Рун». Книга та руни містять елементи доповненої реальності AR, які оживають у мобільному додатку Mavka Silpo.

Так, у промо є свій власний мобільний додаток, що робить чарівний світ Мавки ще чарівнішим! Mavka Silpo можна завантажити на App Store та Google Play. У різнобарвному додатку Mavka Silpo оживають герої мульта: Мавка, Гук, Жабокиць. Гук навіть розмовляє і свистить на свистках, а Жабокиць мило муркотить.
А ще з Mavka Silpo можна передбачати майбутнє, скануючи комбінації дерев'яних  рун.

Крім Мавчиків, у супермаркетах «Сільпо» та на shop.silpo.ua Гостей чекають м’які іграшки — червонокнижне Рисенятко та чарівний Жабокиць Квусь. Дітям сподобаються красиві й екологічні багаторазові торбинки з Білочкою Бо, Совенятком та іншими героями мультфільму.

Як отримати Мавчика? Придбати іграшку за акційною ціною 2,99 грн може кожен, хто купив  товарів на суму від 149 грн в одному чеку. У акції беруть участь всі товари, крім тютюнових та алкогольних виробів, а також страв з фудхолів «Сільпо». За кожні 149 грн у чеку нараховуватиметься ще по одному акційному Мавчику.

Є певна кількість виробників-партнерів акції. Якщо у чеку будуть їхні товари, можна отримати додаткових Мавчиків. Товари-партнери на весь період дії промо будуть виділені спеціальними стікерами на полицях «Сільпо» та спеціальною позначкою на shop.silpo.ua.

Окремий бонус чекає на користувачів платіжних карток Mastercard. Розрахувавшись на касі смартфоном з карткою Mastercard, у тому числі й у додатку «Сільпо», при сумі чека на 149 грн і більше, можна придбати додаткового Мавчика  за акційною ціною.

Мавчиків можна купити і просто так, без знижки ціна одного складе 9,99 грн. Тим не менше, це можливість доповнити свою колекцію, якщо вам не вистачатиме певних персонажів. Для зберігання колекції у супермаркетах можна буде придбати альбом за 69 грн, у якому є ігрове поле та місця для всіх персонажів.

Акція триває з 1 червня по 26 липня 2021 року включно.

Восени 2019 у Києві в Blockbuster Mall відкрився дизайнерський супермаркет «Сільпо» за мотивами Всесвіту Мавки. Простір та інтер'єр магазину наповнений українською автентикою майбутнього мультфільму «Мавка. Лісова пісня» від студії Animagrad, що входить у FILM.UA Group.

Правовласник «Світу Мавки»: © FOUNDLAND PICTURES LIMITED, 2020.
Виробник анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»: ТОВ «АНІМАГРАД».

Прес-служба

Звертайтеся до прес-служби за телефоном або електронною адресою, якщо вам знадобиться додаткова інформація.

[email protected]
Знімання в «Сільпо»

Бажаєте організувати знімання в «Сільпо»?
Заповніть форму за посиланням