Як «Сільпо» повертається у Херсон
24.11.2022
58394

Як «Сільпо» повертається у Херсон

Сьогодні, 24 листопада, почав працювати «Сільпо» у Херсоні на просп. Будівельників, 27-А. «Сільпо» в ЦУМі, на Ушакова, 49, плануємо відкрити незабаром. Поки що можемо відкрити супермаркети на «мінімальному заряді». Адже ми відновлюємося з «повного нуля». 

«Нуль заряду»

Ми були вимушені остаточно піти з міста наприкінці квітня. За цей час росіяни розграбували немалу частину нашого обладнання: як зазвичай, крали все, що можна було відкрутити -- коптильню для риби, ваги, самокаси і купу невеличких штук. Ми навіть не знаємо повний перелік втраченого – бо інвентаризацію будемо проводити після відкриття. Відкритися ж бо важливіше. Додаємо до цього російську підлість у руйнуванні енерго- і водопостачання у місті – і маємо повний-повний нуль.

«Зажевріло червоненьким»

Ми дочекалися поки «Сільпо» перевірять сапери ЗСУ, адже величезна кількість будівель громадського користування була замінована росіянами. Через постійні обстріли і неабияку завантаженість наших воїнів це зайняло кілька днів.

«Напів заряджені» 

З першого дня роботи в магазинах у повному обсязі буде, так звана, стелажна продукція – тобто те, що стоїть на поличках і не потребує температурного режиму. Ще завозимо свіжі фрукти та овочі. Хліб поки що не з нашої пекарні, але він буде і буде свіжий.
На Будівельників ми ще зможемо обладнати три «холодні» вітрини з молочною продукцією, ковбасними виробами і тортиками. Ми подумали, можливо, захочеться відсвяткувати виборену свободу і потішити себе солодощами.
На Ушакова ми встановлюємо трішки потужніший генератор. Тож, там буде більший вибір молочної продукції, м’ясних і ковбасних виробів, солодощів. Ще буде свіжа риба і м’ясо. Невелика кількість замороженої продукції – напівфабрикати, риба, овочі. Можливо, вдасться запустити піч для піци – це буде наша майже перемога над законами фізики 
На Ушакова буде працювати кав’ярня. Крім кави та чаю з солодощами ми тимчасово розмістимо в ній кулінарію. Асортимент поки невеличкий, бо зараз ми щодня будемо привозити готові страви з Миколаєва.

Звичайно, зв’язок поки що через Старлінки – мережа вай-фаю «Сільпо» доступна для всіх Гостей. І як треба підзарядитися, то також можна буде це зробити в «Сільпо». 
Поки так, а далі може бути тільки краще.

«Сільпо» на повному

Коли приїдуть замовлені нами генератори в Україну, тоді зможемо посилити заряд і наших магазинів. На Ушакова запрацює пекарня. Збільшиться асортимент замороженої продукції. Запрацюють всі вітрини з гастрономією, молочною продукцією, кондитерськими виробами.
Поступово відновимо розкрадене росіянами обладнання. Поставимо коптильню для риби та відновимо виробництво кулінарії в магазині на Ушакова.
Можливо, вдасться відновити супермаркет в ТРЦ «Фабрика». На жаль, він постраждав найбільше – був пограбований вщент і велика частина площі вигоріла.

Витримаємо, повернемо, відбудуємо. Віримо і дякуємо ЗСУ!

Прес-служба

Звертайтеся до прес-служби за телефоном або електронною адресою, якщо вам знадобиться додаткова інформація.

[email protected]
Знімання в «Сільпо»

Бажаєте організувати знімання в «Сільпо»?
Заповніть форму за посиланням