Як працює «Сільпо» у червоній зоні
01.11.2021
2963

Як працює «Сільпо» у червоній зоні

Ми піклуємося про наших Гостей та працівників, тому підтримуємо режим турботи за будь-яких умов.

У червоній зоні супермаркети «Сільпо» працюють без змін, і навіть ті, що розміщені на території торгово-розважальних центрів (до моменту отримання від власників ТРЦ іншої інформації). Нагадуємо, обов’язковим атрибутом шопінгу має бути респіратор чи маска, що закриває рот і ніс. Пам’ятайте також про безпечну дистанцію у торговому залі. Зменшити кількість контактів під час купівлі допоможуть самокаси та функція «Вільнокаса» в додатку «Сільпо». І не забувайте про shop.silpo.ua та resto.silpo.ua, якщо у вашому місті вже працює наша доставка.

Фудхоли всередині «Сільпо» та ресторани можуть приймати Гостей за умови надання:

  • сертифіката про повну вакцинацію (дві дози вакцини),
  • або ПЛР чи антиген-тесту з негативним результатом, що зроблено менш ніж за 72 години до відвідування,
  • або довідки про одужання від коронавірусної хвороби.

Ми подбали, щоб персонал наших закладів харчування також мав відповідні документи.

Ми не змінюємо меню ― абсолютно всі страви можна смакувати як у самому супермаркеті, так і замовити з собою. Це можна зробити або через сервіси доставки, або зателефонувавши.

•   Доставка: у деяких локаціях працює доставка або самовивіз через онлайн-магазин shop.silpo.ua та resto.silpo.ua. Перевірити можна в додатку «Сільпо» або на зазначених сайтах.

•   Зателефонувати: вибрати зручний для вас фудхол на сайті «Сільпо», а також страви з меню, зателефонувати за вказаним для резервування столу номером і забрати замовлення у визначений час.

•   У супермаркеті: підійти до фудхолу, замовити в офіціанта, почекати (або сходити на шопінг в «Сільпо») і забрати безпечно запаковані страви з собою.

Ми турбуємося про ваше здоров’я та комфорт і залишаємося завжди поряд, навіть якщо на відстані ― її ми теж уже навчилися долати.

Прес-служба

Звертайтеся до прес-служби за телефоном або електронною адресою, якщо вам знадобиться додаткова інформація.

[email protected]
Знімання в «Сільпо»

Бажаєте організувати знімання в «Сільпо»?
Заповніть форму за посиланням