Відкриваємо таємниці: в «Сільпо» стартує акція «Маска»!
10.11.2021
4544

Відкриваємо таємниці: в «Сільпо» стартує акція «Маска»!

Мережа супермаркетів «Сільпо» з 10 листопада 2021 року запускає загадкову акцію за мотивами інтригуючого телевізійного гіпершоу «Маска», яке виходить в ефірі телеканалу «Україна». Гості зможуть відчути себе детективами, розкриваючи загадкових персонажів, що вже стали улюбленцями  мільйонів глядачів у додатку «Сільпо», де задля акції було створено колесо «Маска».

Хто-хто маскується в «Сільпо»? Які таємниці приховує Циклоп і Жирафа? Варто тільки уважно придивитися та не пропустити підказки.

Молоді та креативні, творчі та мрійливі, ті, хто вибирають концерти або ж, навпаки, поніжитися вдома – всіх об’єднує зустріч у «Сільпо» за смачненьким. Кожен може взяти участь у розіграші подарунків, виконавши прості умови акції. Серед призів є приємні бонуси від «Сільпо», а також яскраві фігурки персонажів шоу «Маска». Головним призом розіграшу стане – 1 000 000 гривень!

Все загадково, але надзвичайно просто. Щоб взяти участь в акції «Маска», необхідно лише бути учасником програми «Власний Рахунок» і мати додаток «Сільпо», а також придбати товари на суму 149 грн  або товари партнерів акції. Після цього Гість отримує чек з QR-кодом або повідомлення в додатку «Сільпо», що має шанси на обертання колеса «Маска» для отримання спеціальних пропозицій від програми «Власний Рахунок» та участі у розіграшу головного призу.

«Бути завжди в трендах та підтримувати яскраві проєкти – це про команду Перевершників. Сьогодні люди значно більше прагнуть особливих вражень, що запам’ятовуються надовго. Саме тому ми намагаємося не просто надавати неперевершену якість сервісу та товарів, а дарувати незабутні емоції та захоплюючий досвід, щоб кожний візит до «Сільпо» був кращим за попередній», – говорить директорка з маркетингу «Сільпо» Катерина Огуряєва.

«Неможливо стримати емоції – свято наближається! Вже скоро-скоро улюблені герої мегапопулярного шоу «Маска» оселяться в наших домівках. Це просто кайф працювати з натхненною командою Перевершників «Сільпо» і нести добрі казкові враження в родини наших глядачів. Все тільки починається, до зустрічі в ефірі каналу великих подій – телеканалу «Україна» та в чарівних магазинах «Сільпо»!» – наголосила директорка з маркетингу телеканалу «Україна» Олена Шворяк.

 


*Деталі акції: акція діє з 10.11.2021 по 31.12.2021 в супермаркетах «Сільпо» згідно з адресною програмою місць проведення акції, розміщеною на сайті silpo.ua. За кожні 149,00 грн (з урахуванням винятків, зазначених в офіційних правилах акції), витрачених на купівлю товарів протягом періоду акції в місцях проведення акції, особа отримує 1 шанс на обертання колеса «Маска» в додатку «Сільпо» для отримання спеціальних пропозицій від програми «Власний Рахунок» та участі у розіграшу головного призу  відповідно до правил акції. Також 1 або 2 додаткових шанси на обертання колеса «Маска» можна отримати за купівлю товарів партнерів акції (за умови наявності) без обмеження суми покупки. Учасником акції можна стати за умови участі в програмі «Власний Рахунок» та наявності додатка «Сільпо». В акції беруть участь фіскальні чеки, які відповідають умовам, зазначеним у правилах. Більш детальна інформація про правила акції – на сайті silpo.ua або за телефоном 0 800 301 707 (дзвінки безкоштовні з усіх телефонів на території України).

Прес-служба

Звертайтеся до прес-служби за телефоном або електронною адресою, якщо вам знадобиться додаткова інформація.

[email protected]
Знімання в «Сільпо»

Бажаєте організувати знімання в «Сільпо»?
Заповніть форму за посиланням