Вечір другого дня: очікування і вогонь
25.02.2022
1231

Вечір другого дня: очікування і вогонь

Найцінніші наші Гості, сьогодні було непросто. Але ви нам допомогли неймовірно, коли відгукнулися бути волонтерами в «Сільпо». Вдячні вам за це безмежно! 
Якщо професія продавця вас надихає, то будемо раді бачити вас і завтра. Зазвичай, магазини потребують допомоги у пізній ранок.

Знаємо, що не у всіх супермаркетах було достатньо продукції. Сподіваємося, що за ніч зможемо знайти більше вантажівок для поставок завтра. На складах є достатня кількість запасів, а от доправляємо ми тепер досить довго (та багато хто і сам бачив, які страшенні затори на дорогах). Тож, більше транспорту має допомогти.

Ви помітили, що «Сільпо» відкривали і закривали протягом дня. Ми реагуємо на ситуацію – і вимушені інколи за хвилини зробити із «Сільпо» укриття для Гостей і для Перевершників. Сподіваємося, ви з розумінням ставитеся до цієї непередбачуваності. 
Те саме було і з нашими розподільчими центрами та навіть виробництвом. Але ми швидко реагуємо на всі виклики і зміни – і все одно продовжуємо пекти, готувати, пакувати.

У нас у всіх нова буденність. І ми ділимося з вами відкрито, як справи у «Сільпо». Розкажіть і ви нам, що у вас? Як боретеся, щоб побороти?


PS: Сподіваємося, що бонус «Власного Рахунку» вас порадував сьогодні.

Прес-служба

Звертайтеся до прес-служби за телефоном або електронною адресою, якщо вам знадобиться додаткова інформація.

[email protected]
Знімання в «Сільпо»

Бажаєте організувати знімання в «Сільпо»?
Заповніть форму за посиланням