В «Сільпо» у Києві щосуботи проходитимуть базарні дні від «Лавки Традицій» та українських фермерів
21.06.2022
4729

В «Сільпо» у Києві щосуботи проходитимуть базарні дні від «Лавки Традицій» та українських фермерів

З 25 червня Гості «Сільпо» у ТРЦ River Mall (Київ, Дніпровська набережна 12) матимуть можливість відчути атмосферу автентичного ринку, поспілкуватися з українськими фермерами та придбати у них свіжі та ретельно відібрані продукти з гарною знижкою. Новий формат взаємодії з вітчизняними виробниками запропонував проєкт «Лавка Традицій».

«Ми вирішили організувати справжній риночок прямісінько у «Сільпо» для того, щоб підтримати українців, так би мовити, з обох боків прилавка: і тих Гостей, хто може зекономити придбавши якісні продукти, і фермерів – які зможуть продати. Базарні дні – це гарна нагода підтримати маленькі господарства і ферми – і добрим словом, і гривнею»,  кажуть у «Лавці Традицій».

Фермери та крафтові виробники пригощатимуть не лише сирами, м’ясом, салом, авторськими соусами, а й поділяться історіями їхнього створення. Продукти, що сподобаються найбільше, можна придбати зі знижкою від 15% до 25%.

Слідкуйте за анонсами і заходьте на Базарні дні в «Сільпо» в ТРЦ River Mall щосуботи, з 11:00 до 16:00 починаючи з 25 червня.

Прес-служба

Звертайтеся до прес-служби за телефоном або електронною адресою, якщо вам знадобиться додаткова інформація.

[email protected]
Знімання в «Сільпо»

Бажаєте організувати знімання в «Сільпо»?
Заповніть форму за посиланням