У «Сільпо» постраждалі українці зможуть отримати товари, передплачені благодійниками через єДопомога
20.04.2022
4745

У «Сільпо» постраждалі українці зможуть отримати товари, передплачені благодійниками через єДопомога

З 20 квітня у супермаркетах торговельної мережі «Сільпо» — постраждалі від російської агресії українці зможуть отримати продукти та товари, які вже передплачені благодійниками. Така передплата здійснюється через платформу адресної підтримки громадян єДопомога.

Пояснюємо покроково, як це працює.

Як подати заявку на допомогу?

Усі громадяни, хто опинився у важкому становищі та потребує підтримки, реєструються на платформі єДопомога та залишають заявку у розділі “Отримати допомогу”.  Заявка може включати продукти харчування, засоби гігієни чи інші товари з асортименту продуктових мереж. Все, окрім тютюнових виробів та алкоголю.

Як стати благодійником?

Ті, хто має можливість та бажання допомогти, обирають заявку на платформі єДопомога та роблять передплату. Це працює як поповнення віртуального рахунку постраждалих, кошти з якого можна витратити лише на товари в магазині. Стати благодійником може будь-хто, неважливо, де ви знаходитеся — в Україні чи за кордоном. Для цього потрібно лише пройти коротку реєстрацію у розділі “Допомогти онлайн”.

Де отримати передплачені товари?

Людина, яка залишала заявку, отримає смс з кодом та штрих-кодом передплати в особистому кабінеті на платформі єДопомога. Цей код вона зможе використати на покупку потрібних їй товарів у магазинах-партнерах платформи єДопомога: «Сільпо» та Le Silpo. Код потрібно пред’явити на касі – дати просканувати штрих-код або продиктувати цифри касиру. Він слугуватиме підтвердженням оплати за необхідні товари. Після отримання товарів чек про покупку надійде в особистий кабінет благодійника.

 

Довідково

Нагадуємо, що платформа єДопомога — це додаткова підтримка українців, яка доповнює роботу системи соціального захисту. Платформа передбачена для отримання та надання благодійної допомоги в форматі «від людини до людини».

Більше інформації за посиланням https://social.edopomoga.gov.ua або якщо є запитання звертайтесь на офіційну сторінку платформи єДопомога.

Прес-служба

Звертайтеся до прес-служби за телефоном або електронною адресою, якщо вам знадобиться додаткова інформація.

[email protected]
Знімання в «Сільпо»

Бажаєте організувати знімання в «Сільпо»?
Заповніть форму за посиланням