26.02.2022
2422

Третій день: сподівання

Важливо для киян: оскільки комендантська година триває до 08:00 28/02, то «Сільпо» теж зачинені. Супермаркети, в яких є укриття, прихистили в себе Гостей та Перевершників і залишаться закритими до ранку понеділка. Це рішення ми прийняли з турботою про безпеку людей всередині магазину, щоб в нічній тривозі випадково не впустити ДРГ.

Трішки хороших новин є. Здається, ми переходимо на електронні чеки. По-чесному, в нас закінчується папір для касових апаратів, але ми давно хотіли це зробити – і от нарешті. Ніколи ж не пізно починати щось корисне для планети. Тож, щоб читати передбачення у чеках тепер потрібний додаток «Сільпо» (https://silpo.ua/about/mobileapp).

Інше хороше: ми збільшили ліміт зняття готівки на касі в одному чеку до 6000 грн. Але ви вже в курсі) Приймаються карти усіх банків України обох платіжних систем.

Ще відкривали-закривали-відкривали магазини. На жаль, по-іншому зараз ніяк. Наскільки це можливо, супер швидко ділимося оновленнями про роботу в наших чатах в Телеграмі і Вайбері (https://silpo.ua/contacts).

У деяких супермаркетах ми вас розчарували, бо не було потрібних вам продуктів. Ми просто в розпачі через це. Але в конструктивному. І шукаємо варіанти, як посилити збирання і транспортування, адже на складах і на виробництвах усіх товарів вдосталь. Наші офісні Перевершники всі дні працюють вантажниками на складах. Сподіваємося, що у неділю і наступного тижня до нас долучаться партнери – і з сотнями додаткових рук і вантажівок, ми подолаємо поточні непрості маршрути.

І найважливіше наостанок. Улюблені наші Гості, ми вдячні вам за вашу відданість. Що ви сім’ями приходите до нас волонтерами, що ви пишете такі надихаючі слова підтримки. «Сільпо» вас любить навзаєм. Ми зробили знімки ваших коментарів – і переслали усім касирам, продавцям, охоронцям, вантажникам, водіям, тисячам Перевершників. Нехай і у вашому вечорі буде щось таке, що наповнить теплом ваше серце. Що дасть вам силу.

Прес-служба

Звертайтеся до прес-служби за телефоном або електронною адресою, якщо вам знадобиться додаткова інформація.

[email protected]
Знімання в «Сільпо»

Бажаєте організувати знімання в «Сільпо»?
Заповніть форму за посиланням