24.12.2019
6366

«Сільпо» запустив новорічні Instagram-маски з побажаннями

Національний продуктовий ритейлер «Сільпо» запустив для своїх гостей два AR-фільтри в Instagram @silpoua. Перша маска NY resolution імітує інстаграм-віконце, в якому замість тексту можна отримати побажання до свят, а друга Dark Side Mouse дає можливість створити з себе біле або чорне мишеня за допомогою AR-ефектів.

«Ми набажали всім купу приємностей до Нового року з фільтром NY resolution, який генерує побажання від творців передбачень «Сільпо». Щодо мишенят — ми не могли вибрати якесь одне і створили дві інста-мишки-маски, бо в кожному з нас живе два Мишеняти — світле й темне. Адже, якщо вірити всесвітній гармонії, боків у всього одразу два», — розповідає маркетинг-директор «Сільпо» Катерина Огуряєва. 

Щоб знайти обидва AR-фільтри, потрібно зайти в акаунт @silpoua і відкрити вкладку з масками, де кожну можна спробувати і використати у власних сторіз чи зробити фото для постів. Щоб зберегти ці маски собі — потрібно підписатися на сторінку. Інстаграм-маски команда «Сільпо» розробляла разом з агенцією ffface.me.

Посилання на маски: 

NY resolution
https://www.instagram.com/a/r/?effect_id=434088447509040

Dark Side Mouse
https://www.instagram.com/a/r/?effect_id=2204316899876679

Прес-служба

Звертайтеся до прес-служби за телефоном або електронною адресою, якщо вам знадобиться додаткова інформація.

[email protected]
Знімання в «Сільпо»

Бажаєте організувати знімання в «Сільпо»?
Заповніть форму за посиланням