«Сільпо» відновить збір відпрацьованих батарейок після перемоги України у війні
04.05.2022
3382

«Сільпо» відновить збір відпрацьованих батарейок після перемоги України у війні

Мережа супермаркетів «Сільпо» тимчасово призупинить збір відпрацьованих батарейок для переробки. Та відновить відразу після перемоги України у війні.

Ми безмежно вдячні нашим Гостям, яким полюбилася ця екоініціатива. Адже спільними зусиллями за минулий рік ми зібрали понад 10 тонн батарейок, щоб відправити їх на переробку.

Як відомо, в Україні відсутні потужності для переробки батарейок, тому зібрані в супермаркетах «Сільпо» батарейки відправлялися за кордон — на завод у Румунію. Сьогодні в умовах повномасштабної війни логістичні процеси ускладнені і з перевезенням цього типу вторсировини є великі труднощі. Батарейки, які були зібрані у 2022 році, «Сільпо» передасть на переробку. Однак компанія вимушена тимчасово призупинити їх збір.

Ми відчуваємо, що сьогодні маємо докладати максимум зусиль до соціально важливих напрямів, що наблизять перемогу України у війні. Нині перевершники «Сільпо» працюють в тих напрямах, де найбільш необхідна підтримка — це допомога захисникам України та гуманітарна підтримка українців, які цього потребують.

Вболіваємо і працюємо на те, щоб якнайшвидше повернутися до усіх наших улюблених ініціатив, зокрема й «Батарейки, здавайтеся».

Ми віримо в екосвідомість Гостей «Сільпо» і дуже просимо не викидати на звалища відпрацьовані батарейки, а зберігати вдома. А щойно у нас буде можливість відправляти їх на переробку, в супермаркети «Сільпо» повернуться бокси — і Гості зможуть віддати батарейки, які в них накопичаться.

Батарейки здаються, а Україна — ні!

Прес-служба

Звертайтеся до прес-служби за телефоном або електронною адресою, якщо вам знадобиться додаткова інформація.

[email protected]
Знімання в «Сільпо»

Бажаєте організувати знімання в «Сільпо»?
Заповніть форму за посиланням