«Сільпо» відновлює збір відпрацьованих батарейок
19.10.2022
54336

«Сільпо» відновлює збір відпрацьованих батарейок

Мережа супермаркетів «Сільпо» відновила збір відпрацьованих батарейок для переробки. Ми знаємо, як наші Гості люблять цю екоініціативу. Спільними зусиллями за минулий рік ми зібрали понад 10 тонн батарейок, щоб відправити їх на переробку. 

Навесні ми тимчасово зупинили збір, проте вже з 19 жовтня Гості «Сільпо» зможуть знову здавати батарейки більш як у 270 супермаркетах. Контейнери традиційно розміщено на пакувальному столі для продуктів або біля контейнерів збору вторсировини.

Кожен Гість може здати до 50 штук портативних батарейок чи акумуляторів за один візит. У контейнери в «Сільпо» можна здати батарейки місткістю до 7 А/год таких типів:

●     пальчикові батарейки та акумулятори від розмірів AAA до D, а також типу «Крона»;
●     батарейки-таблетки різних типів;
●     акумулятори від мобільних телефонів та ноутбуків;
●     павербенки. 

Шукайте адреси супермаркетів, у яких можна здати батарейки, за посиланням. Після збору в «Сільпо» батарейки потрапляють на ліцензований склад, звідки після накопичення партії їх відправляють на переробку на завод GreenWEEE в Румунії в рамках партнерства з мережею «Батарейки, здавайтеся!».

Переробку фінансує «Сільпо» спільно з постачальниками батарейок – Panasonic, GP Batteries, Duracell, VARTA, Energizer, VIDEX та Camelion відраховуючи відсоток з кожної проданої батарейки на утилізацію уже вживаних.

Закликаємо всіх долучатися до екоспільноти «Сільпо» та здавати батарейки на переробку. Адже одна сучасна пальчикова батарейка здатна забруднити токсичними речовинами близько 16 м2 землі. Обіцяємо, як і раніше, публікувати щоквартальні фотозвіти про те, скільки батарейок зібрали.

Прес-служба

Звертайтеся до прес-служби за телефоном або електронною адресою, якщо вам знадобиться додаткова інформація.

[email protected]
Знімання в «Сільпо»

Бажаєте організувати знімання в «Сільпо»?
Заповніть форму за посиланням